Działka pod łódzką Bramę Miasta znów trafiła do sprzedaży

Działka pod łódzką Bramę Miasta znów trafiła do sprzedaży
Możliwość komentowania Działka pod łódzką Bramę Miasta znów trafiła do sprzedaży została wyłączona, 16/04/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, działki, grunty, Headline, inwestycje, Łódź, przetargi

Po raz kolejny wystawiono do sprzedaży działkę pod Bramę Miasta w rejonie ul. Kilińskiego, w pobliżu Nowego Centrum Łodzi.

Działka o powierzchni 7,5 tys. mkw., dla której jest sporządzony miejscowy plan zagospodarowania, zostanie wystawiona na licytację przy określonej przez biegłego rzeczoznawcę cenie wywoławczej na poziomie 28,2 mln zł. Wygra kontrahent, który zaoferuje najwyższą kwotę. Zapisy do udziału w licytacji potrwają do 10 czerwca, a do licytacji ma dojść 16 czerwca.

To już kolejny przetarg na zagospodarowanie tej nieruchomości. Poprzedni projekt biurowca, przygotowany przez Daniela Libeskinda, jest już nieaktualny.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.