Drzwi Otwarte w Starołęckiej Dolinie

Drzwi Otwarte w Starołęckiej Dolinie
Możliwość komentowania Drzwi Otwarte w Starołęckiej Dolinie została wyłączona, 02/03/2017, przez␣, w␣budownictwo, lokalne, Małe M, mieszkania, Poznań, wielkopolskie

W najbliższą sobotę 4 marca poznańska inwestycja Budnex otwiera swoje podwoje dla zwiedzających. Z tej okazji dla zainteresowanych mieszkaniami w Starołęckiej Dolinie firma przygotował  coś specjalnego.

 Starołęcka Dolina_001

Starołęcka Dolina to kompleks budynków wielorodzinnych powstający przy ul. Śliskiej na poznańskiej Starołęce. Inwestycja jest już w końcowej fazie realizacji, a minione Targi Mieszkań i Domów wyraźnie pokazały, że zainteresowanie lokalami w programie MdM jest wciąż wysokie – Na targach bardzo wielu klientów było zainteresowanych rozwiązaniem, które proponujemy czyli zakupem mieszkania z rządową dopłatą z puli na 2018 rok. To dla nich ogromne ułatwienie, tym bardziej, że do wymarzonego mieszkania mogą wprowadzić się jeszcze w tym roku. – mówi Monika Golec z firmy Budnex – W związku z tak dużym zainteresowaniem przy okazji Drzwi Otwartych postanowiliśmy obniżyć ceny lokali w Starołęckiej Dolinie by jeszcze więcej z nich kwalifikowało się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych – dodaje. Pracownicy biura sprzedaży będą dostępni dla zwiedzających inwestycję w sobotę w godzinach od 10 do 14. Dodatkowo z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet na przybyłe panie będą czekały słodkie upominki.

Starołęcka Dolina_002

W ramach pierwszego etapu Starołęckiej Doliny powstają dwa budynki wielorodzinne z mieszkaniami o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Do wszystkich lokali przylegają przestronne balkony. Docelowo w tej lokalizacji ma powstać pięć budynków z blisko 350  mieszkaniami. Klucze do lokali z pierwszego etapu trafią do przyszłych właścicieli już w lipcu tego roku. Warto dodać, że w ramach realizowanego projektu firma zmodernizuje też drogę dojazdowa do osiedla od strony ulicy Maya.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych