Drogeria Hebe w Galerii Zabrze

Drogeria Hebe w Galerii Zabrze

Powstająca w centrum miasta Galeria Zabrze zyskała kolejnego najemcę – Drogerię Hebe. 17 października br. podpisana została umowa najmu pomiędzy inwestorem Galerii, firmą NRC sp. z o.o. a firmą Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. do której należy sieć drogerii Hebe.

Drogeria Hebe to kolejny najemca powstającej w samym centrum miasta Galerii Zabrze, która planuje swoje otwarcie na dzień 21 marca 2013. Drogeria najmie powierzchnię 515 m kw na parterze w Galerii.

Sieć drogerii Hebe jest nowym, bardzo szybko rozwijającym się projektem firmy Jeronimo Martins.
Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu najwyższej jakości obsługi z bardzo przystępnymi cenami. Na jakość obsługi mają złożyć się komfortowe warunki zakupów, najlepsze produkty renomowanych producentów oraz obecność doświadczonych konsultantek, służących radą w wielu dziedzinach.
Asortyment Hebe to kosmetyki: produkty do makijażu, preparaty i akcesoria do pielęgnacji ciała, twarzy
i włosów, płyny, olejki i sole do kąpieli, perfumy oraz dezodoranty. Można tu także dobrać biżuterię oraz kupić rzeczy niezbędne w domu – np. karmę dla zwierząt, książki czy kwiaty.

Podpisana umowa najmu z właścicielem Drogerii Hebe to kolejny znaczący krok, zmierzający do finalizacji projektu Galeria Zabrze. Ze względu na wyjątkową lokalizację Galerii, znajdującą się w samym sercu miasta, zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór oferty. Obecność dobrze zaopatrzonego sklepu z kosmetykami oraz produktami niezbędnymi do domu, jakim jest Drogeria Hebe, poszerza ofertę sklepów, w których nasi Klienci będą mogli zrobić zakupy w drodze z pracy do swoich domów– mówi Agata Szelwach-Wydra – przedstawiciel inwestora, firmy NRC sp. z o.o.

Cztero-kondygnacyjny budynek Galerii Zabrze, zlokalizowany w samym centrum miasta, przy ulicach Barbary/Wolności, będzie miał 9 tys. mkw., z czego 7 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa.
Zarządzać nim będzie firma DTZ, również odpowiedzialna za przygotowanie obiektu do otwarcia.

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.

Jeden komentarz

  1. 9 stycznia, 2013 12:40

    Za około 5,3 mln zł Rank Progress sprzedał funduszowi Blackstone budynek restauracyjny przy Galerii Twierdza w Kłodzku. Blackstone jest właścicielem samej galerii, którą kupił od Rank Progress w maju 2011 roku za ok. 148,5 mln zł netto. Sąsiedni, wolnostojący budynek zajmuje obecnie restauracja Broaster Chicken. W 2011 roku, w ramach umowy przedwstępnej, deweloper zobowiązał się do wybudowania obiektu restauracyjnego z pełnym wyposażeniem gastronomicznym oraz skomercjalizowania go. Transakcja zostanie uwzględniona w sprawozdaniu finansowym za IV kwartał 2012 roku.