Dni Otwarte w Hevelii

Dni Otwarte w Hevelii
Możliwość komentowania Dni Otwarte w Hevelii została wyłączona, 20/02/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Na poznańskim  Grunwaldzie konsorcjum firm Monday Development i Unidevelopment prowadzi prace budowlane przy realizacji nowej inwestycji mieszkaniowej Hevelia. Już w najbliższy weekend 23 i 24 lutego br. Hevelia otwiera swoje podwoje dla odwiedzających.

 

Cechą wyróżniającą poznańskie osiedle jest jego lokalizacja. Położona na skraju parku miejskiego Hevelia, doskonale wpisuje się w niską i mało zagęszczoną zabudowę okolicy. Sam kompleks znajduje się w południowo-zachodniej część miasta, a sprawny dojazd do centrum zapewnia doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. – Mimo, że przewidywany termin zakończenia budowy to koniec 2013 roku, już teraz chcemy umożliwić wszystkim zainteresowanym mieszkaniami w Hevelii, zapoznanie się z inwestycją. W salonie sprzedaży znajdującym się przy placu budowy będzie można zaznajomić się z makietą osiedla, planami wszystkich mieszkań i ich standardem wykończenia – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. Na miejscu, zainteresowani zakupem mogą zasięgnąć opinii doradcy kredytowego. W czasie Dni Otwartych będzie można również skorzystać z promocji, która zainicjowana została na Targach Mieszkań i Domów. Deweloper oferuje dwadzieścia mieszkań w specjalnej cenie z rabatem sięgającym nawet 30 tys. złotych. Wysokość upustu uzależniona jest od wielkości mieszkania. Podczas Dni Otwartych salon sprzedaży czynny będzie w godzinach 10 – 16.

Osiedle Hevelia składa się z sześciu czteropiętrowych budynków posadowionych na wspólnej hali garażowej. W kompleksie mieszkaniowym  znajdą się 174 lokale o powierzchni od 24 do 93 m.kw., dostępne w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. Większości  lokali stanowić będą mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na szczególną uwagę zasługują budynki położone wewnątrz osiedla, które podkreślają wyjątkowość tej inwestycji.  Na ostatnich kondygnacjach znajdą się w nich mieszkania z prywatnymi tarasami dachowymi. Wszystkie sześć budynków wyposażonych zostanie w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, powstanie plac zabaw. Ciekawostką jest również fakt, że w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji  znajduje się Obserwatorium Astronomiczne UAM.

Hevelia to obecnie jeden z największych kompleksów mieszkaniowych realizowanych w Poznaniu. Projekt osiedla przygotowany został  z myślą o wymagających klientach, którzy w architekturze cenią sobie piękno, prostotę i funkcjonalność przyjętych rozwiązań.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych