Develia przekazuje klientom mieszkania w warszawskiej inwestycji Prestovia House

Develia przekazuje klientom mieszkania w warszawskiej inwestycji Prestovia House
Możliwość komentowania Develia przekazuje klientom mieszkania w warszawskiej inwestycji Prestovia House została wyłączona, 09/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Firma deweloperska Develia rozpoczęła proces przekazywania lokali w inwestycji Prestovia House w Warszawie. Nowoczesny budynek, który powstał przy ul. Jagiellońskiej 45a w dzielnicy Praga Północ, dzieli tylko 2,5 km od Rynku Starego Miasta. Niemal wszystkie ze 162 mieszkań znalazły już nabywców – w ofercie pozostały tylko dwa ostatnie. 

Prestovia House spotkała się z dużym zainteresowaniem nabywców m.in. ze względu na bogatą, zróżnicowaną ofertę – w inwestycji znalazły się zarówno małe, kompaktowe mieszkania idealne na start dla młodych osób, jak i duże, kilkupokojowe apartamenty z balkonami lub tarasami, które najchętniej wybierały rodziny z dziećmi. W ramach 8-kondygnacyjnego budynku o kaskadowej konstrukcji powstał również garaż podziemny ze schowkami lokatorskimi. Deweloper zadbał także o zielone patio dla mieszkańców oraz ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Kupujący w celach inwestycyjnych doceniali bliskie sąsiedztwo centrum Warszawy oraz uczelni wyższych – Akademii Leona Koźmińskiego i Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej. 

– Największym atutem inwestycji Prestovia House jest lokalizacja na doskonale skomunikowanej z centrum i coraz bardziej atrakcyjnej warszawskiej Pradze. Nie ma drugiej takiej dzielnicy w Warszawie, która w ciągu ostatnich lat przeszłaby tak gruntowną rewitalizację. Nasz projekt doskonale wpisał w się w trend rozwoju Pragi, dlatego jego realizacja zakończyła się pełnym sukcesem – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.   

Lokalizacja Prestovia House oferuje bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, dwóch linii metra, a także Ronda Starzyńskiego. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, popularne punkty rekreacyjne oraz turystyczne na mapie Warszawy. Są to m.in. Ogród Zoologiczny, Park Praski czy Bulwary Wiślane.  Infrastuktura Pragi Północ obfituje również w liczne sklepy (jak np. nieodległa Galeria Wileńska) i punkty usługowe, dzięki którym codzienne sprawy można załatwić w najbliższym sąsiedztwie. 

Bliskość ważnych arterii drogowych, takich jak trasa S8, oznacza wygodę dla kierowców. Położenie inwestycji pozwala na szybki dojazd do Centrum Handlowego Westfield Arkadia, Placu Zamkowego i Starego Miasta oraz innych części ścisłego centrum Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać również z nieodległych stacji PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej – Dworca Wileńskiego i Dworca Gdańskiego. 

Dodatkowym atutem projektu Prestovia House jest dostęp do naturalnej zieleni wzdłuż Wisły. Pobliskie Łąki Golędzinowskie stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także odpoczynku i wyciszenia. 

Ceny ostatnich wolnych mieszkań w Prestovia House wynoszą ok. 12 500  zł/mkw. 

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości. 

Omnie Katarzyna Maciak