Budynek Olivia Six gotowy

Budynek Olivia Six gotowy
Możliwość komentowania Budynek Olivia Six gotowy została wyłączona, 25/05/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne

Gdański biurowiec Olivia Six został oficjalnie oddany do użytku.

Olivia Six to najnowszy i najwyższy budynek Olivia Business Centre w Gdańsku – największego kompleksu biurowego klasy AA w północnej Polsce. Najnowszy biurowiec posiada 3 kondygnacje podziemne i 15 nadziemnych.

Olivia Six to już piąty budynek biurowo-usługowy wzniesiony w ramach Olivia Business Centre. Wcześniej do użytku oddane zostały: Olivia Gate (2011 r.), Olivia Point i Olivia Tower (2013 r.) oraz Olivia Four (2014 r.). Grupa Pekabex zaangażowana była w realizację projektu od samego początku i uczestniczyła we wznoszeniu wszystkich wymienionych budynków.

Obecnie Grupa Pekabex przystąpiła do realizacji kolejnego obiektu w ramach Olivia Business Centre – budowy całorocznego ogrodu pośrodku patio gdańskiego kompleksu biurowego. W części podziemnej obiektu przewidziano trzykondygnacyjny parking.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.