Bolesławiec przykładem dla innych

Możliwość komentowania Bolesławiec przykładem dla innych została wyłączona, 08/04/2011, przez␣, w␣infrastruktura, miasta, regiony, śląskie

Gmina Bolesławiec wygrała w prestiżowym konkursie „Zainspiruj się! Infrastruktura informacji przestrzennej w jednostkach samorządowych”. Władze zainwestowały w budowę internetowego serwisu przestrzennego planowania miasta. Projekt służy wzmocnieniu zaangażowania społeczeństwa w rozbudowę miasta.

Przedstawiciele gminy odebrali nagrodę na uroczystym spotkaniu w Warszawie. Spotkali się tam urzędnicy z różnych rejonów Polski, którzy mogli wymienić się doświadczeniami w zakresie rozwiązań geoinformatycznych i zarządzaniu środowiskiem przyrodniczym. Wszyscy mogli zobaczyć wystawę, która prezentowała najnowsze rozwiązania w tych dziedzinach.

Źródło: https://www.samorzad.pap.pl/

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.