Bezpłatne warsztaty dla biegaczy na Sołaczu

Bezpłatne warsztaty dla biegaczy na Sołaczu
Możliwość komentowania Bezpłatne warsztaty dla biegaczy na Sołaczu została wyłączona, 23/06/2017, przez␣, w␣deweloperzy, lokalne, Poznań, wielkopolskie

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają powód, by na weekend pozostać w Poznaniu. W najbliższą sobotę 24 czerwca Monday Development zaprasza na kolejne spotkanie ze sportem na świeżym powietrzu. Tego dnia w Parku Wodziczki przy Apartamentach Zielony Sołacz odbędzie się spotkanie pod hasłem „Dobrze Ci w zielonym!”. Najbliższe warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych bieganiem.

 

Rekreacja i wypoczynek nie muszą się wiązać z wyjazdem za miasto. Relaks na łonie natury możliwy jest również w śródmieściu, zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę parki, których w Poznaniu jest całkiem sporo. Wiedzą o tym bardzo dobrze Ci, którzy na co dzień są ze sportem za pan brat. Do wykorzystania potencjału zielonych obszarów miejskich zachęca Monday Development – organizator cyklu spotkań pod hasłem „Dobrze Ci w zielonym!“. – Urokliwy Sołacz i jego zielone okolice wręcz zachęcają, by spędzać tu wolny czas. Chcemy, by organizowane przez nas spotkania były dla Poznaniaków bodźcem do wykorzystywania śródmiejskich parków do uprawiania sportu. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. – Z tego właśnie powodu zapraszamy na kolejne spotkanie ze sportem w mieście, które odbędzie się 24 czerwca o godz. 11:00 w Parku Adama Wodziczki, tuż przy inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz. Tym razem proponujemy warsztaty dla biegaczy. Podczas spotkania instruktor wprowadzi nas w tajniki pozornie prostego biegania, opowie o technice, prawidłowej rozgrzewce, a następnie poprowadzi część praktyczną warsztatów. Wstęp jest bezpłatny. – dodaje.

Miejsce warsztatów w Parku Adama Wodziczki jest nieprzypadkowe. Znajdujące się tuż obok Apartamenty Zielony Sołacz, to wyjątkowa inwestycja dewelopera, z której mieszkańcy będą mogli wyjść bezpośrednio do parku. – To niesamowite, jak duży wpływ na nasz styl życia może mieć miejsce zamieszkania: gdy wystarczy przejść przez  furtkę, aby móc rozpocząć dzień od porannego joggingu, wyjechać na wyprawę rowerową, czy pospacerować wśród pięknej, sołackiej zieleni, naturalnie zachęca to  i motywuje do korzystania z walorów otoczenia i spędzania czasu aktywnie. – mówi Iwona Chmielewska.

Po zakończonych warsztatach, organizator zaprasza wszystkich uczestników na mrożoną herbatę do pobliskiej restauracji Magazyn Food Concept. To tutaj także zainteresowani inwestycją na Zielonym Sołaczu będą mieli okazję na rozmowę z doradcą z biura sprzedaży mieszkań.

 

W inwestycji pozostało jeszcze 16 wolnych mieszkań o powierzchni od 47 do 71 mkw. Wszystkie wyposażone są w przestronne balkony, w części lokali z widokiem na sąsiadujący z inwestycją Park Wodziczki. W bliskiej okolicy Monday Development planuje uruchomienie kolejnego projektu. – Z radością pragnę poinformować, iż Apartamenty Zielony Sołacz nie będą jedyną naszą inwestycją w tej części miasta. Już wkrótce przedstawimy Państwu szczegóły oferty drugiego etapu inwestycji. – mówi Chmielewska.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych