BDO przedłuża umowę najmu

BDO przedłuża umowę najmu
Możliwość komentowania BDO przedłuża umowę najmu została wyłączona, 28/08/2015, przez␣, w␣biurowe, Headline, Katowice, komercyjne, Kraków, Warszawa, wynajem

BDO – firma audytorsko-doradcza ma dwie nowe siedziby: w Katowicach oraz Krakowie. Dodatkowo firma przedłużyła umowę najmu w warszawskim Eureka Parku.

Agentem pośredniczącym była NAI Estate Fellows. Dzięki niej BDO wynajął 600 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Altus w Krakowie oraz biuro o metrażu 500 mkw. w krakowskim K1.

Szukaliśmy lokalizacji, które wyróżniały funkcjonalność oraz doskonała lokalizacja. Altus oferuje swoim najemcom świetną infrastrukturę techniczną oraz atrakcyjny miks oferty dzięki czemu pracownicy BDO będą korzystać ze znajdującego się w budynku Centrum Konferencyjnego jak i z oferty fitnessu czy galerii handlowej. Ponadto jego dodatkowym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta. W Krakowie wybór padł na biurowiec K1, gdzie BDO otwiera biuro w listopadzie. K1 to biurowiec, który od ubiegłego roku przechodzi gruntowną modernizację na czym zyskała funkcjonalność jak i estetyka biurowca. Jego atutem jest również lokalizacja w ścisłym centrum. Ciekawostką jest, iż oba budynki to najwyższe biurowce na terenie Katowic i Krakowa – mówi Marlena Kozieł, starszy negocjator w dziale najmu NAI Estate Fellows.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: e-biurowce.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.