ATUT – osiedle pełne zalet od INPRO

ATUT – osiedle pełne zalet od INPRO
Możliwość komentowania ATUT – osiedle pełne zalet od INPRO została wyłączona, 04/04/2023, przez␣, w␣Uncategorized

Trójmiejski deweloper INPRO właśnie poszerzył swoją ofertę sprzedaży, wprowadzając do niej pierwszy z trzynastu budynków planowanych w ramach nowego, wieloetapowego osiedla ATUT. Inwestycja powstanie w miejscowości Rotmanka, zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska. Wyróżnia się bogactwem zalet i unikatową ofertą, dostosowaną do bieżących potrzeb nabywców. Zakończenie budowy I etapu zaplanowane jest już w 2024 roku!

Wizualizacja osiedla ATUT w Rotmance

ATUT powstanie przy ul. Zaczarowanej w Rotmance, w bezpośrednim sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego. To nowe, wieloetapowe osiedle docelowo będzie obejmowało łącznie 13 budynków.  W ramach wprowadzonego właśnie do oferty budynku „A” dostępne są 94 lokale o powierzchniach liczących od 32 do 36,42 m2, których niezwykle ergonomiczny rozkład wnętrz pozwala na zagospodarowanie aż 2 pokoi. Dzięki niewielkiemu metrażowi mieszkania są dostosowane do możliwości kredytowych i zdolności finansowych młodych ludzi, umożliwiając im kupno pierwszego własnego lokalu w cenie już od 315 000 zł brutto. Co ważne, do mieszkań będzie przynależała dodatkowa przestrzeń: na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony, a w przypadku mieszkań położonych na parterze będą to prywatne ogródki.

Inwestycję charakteryzują budynki o niskiej zabudowie, których nowoczesne wnętrza wyposażone będą w praktyczne rozwiązania, m.in. hale garażowe, windy, wózkarnie, rowerownie i boxy do przechowywania rzeczy. Na terenie osiedla przewidziano także naziemne parkingi ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych. 

W ramach kompleksu powstaną również lokale handlowo-usługowe, wśród których warto wyróżnić planowane przedszkole, stanowiące wyjątkowe udogodnienie dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo inwestycja zagwarantuje liczne miejsca do wypoczynku, takie jak oczko wodne, taras widokowy, zadaszona wiata rekreacyjna, ogród deszczowy, a nawet ogród osiedlowy, który posłuży mieszkańcom do uprawy kwiatów czy warzyw. 

Nie zabraknie także miejsc sprzyjających aktywnością na świeżym powietrzu, do których będzie zaliczał się plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, siłownia zewnętrzna, a także pobliska infrastruktura spacerowo-rowerowa.

Jedną z zalet osiedla jest jego doskonała lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ul. Zaczarowanej w niewielkiej miejscowości Rotmanka, graniczącej z Pruszczem Gdańskim i oddalonej o zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska. Otoczenie kompleksu charakteryzuje doskonale zagospodarowana przestrzeń, obejmująca liczne sklepy i punkty usługowe, placówki edukacyjne, a także obiekty sportowe oraz nowoczesny kompleks rekreacyjny. Obszar ten wyróżnia się także bardzo dobrze rozwiniętą komunikacją autobusową i kolejową, która umożliwi mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do dowolnego miejsca w Trójmieście. Około 2,5 km od ATUT-u znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Ponadto wygodne przemieszczanie się po okolicznych miejscowościach zapewni położona w niedużej odległości od osiedla obwodnica oraz autostrada

„W INPRO, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nie boimy się podejmowania wyzwań i wychodzimy naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku. Po ponad roku od rozpoczęcia wojny, kryzysu i inflacji nie ustajemy w działaniach i startujemy z budową nowego, wieloetapowego osiedla. Nie jest to jednak zwykła inwestycja. Przygotowaliśmy nowy produkt na nowe czasy. Oferta kompaktowych, 2-pokojowych mieszkań dostępnych w cenach od 315 000 zł brutto dostosowana jest do bieżących możliwości kredytowych i zdolności finansowych nabywców – w szczególności osób młodych, które marzą o kupnie pierwszego, własnego mieszkania, dzięki któremu zyskają niezależność i samodzielność” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A.

Omnie Katarzyna Maciak