Amerykańskie hotele rekordowo drogie

Amerykańskie hotele rekordowo drogie
Możliwość komentowania Amerykańskie hotele rekordowo drogie została wyłączona, 28/06/2011, przez␣, w␣Ameryka, bez kategorii, finanse, inwestycje, świat

Rekordowe ceny osiągają amerykańskie hotele w transakcjach kupna/sprzedaży. W I kwartale ceny skoczyły do 185 tys. USD za pokój. Taka sytuacja to głównie wynik zainteresowania kupujących luksusowymi obiektami. Jednocześnie poprawiają się fundamenty w amerykańskiej branży hotelarskiej. Do 63% wzrósł odsetek wynajętych pokoi. Rok wcześniej było to 60%. Zanim jednak wartość hoteli osiągnęła obecny poziom najpierw od 2006 r. spadła ze 153 tys, USD za pokój, o 37%, ustanawiając dołek 2 lata temu.

Źródło: Home Broker Daily

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.