120 tysięcy sprzedanych projektów domów

120 tysięcy sprzedanych projektów domów
Możliwość komentowania 120 tysięcy sprzedanych projektów domów została wyłączona, 08/06/2011, przez␣, w␣inwestycje, Kraków, miasta
W tym roku firma projektowa Archeton, jedna z pierwszych prywatnych pracowni architektonicznych w naszym kraju, wyspecjalizowana w gotowych projektach domów jednorodzinnych, obchodzi 20-lecie działalności na polskim rynku. Z tej okazji w dniu 10 czerwca 2011 r. odbędzie się uroczysta Gala w biurowcu ARCHETURA, w Krakowie przy ul. Cystersów 9, zaprojektowanym i zrealizowanym przez Archeton. Wydarzenie, jednocześnie oficjalnie zainauguruje otwarcie nowej siedziby.

120 tysięcy sprzedanych projektów domów to owoc 20 lat projektowych i marketingowych doświadczeń oraz utrzymywaniu pozycji lidera w branży projektów gotowych. Liczba ta powinna najlepiej zobrazować wkład Archetonu w budowanie architektonicznego pejzażu naszego kraju na przełomie XX i XXI wieku. – komentuje Robert Pierzchała, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy Archeton Sp. z o.o.

Oddanie do użytku nowego biurowca przy ul. Cystersów w Krakowie, to kolejny krok w budowaniu wizerunku nowoczesnej i kreatywnej pracowni projektowej.

– Biurowiec Archetura w niebywale atrakcyjnej formie architektonicznej i wnętrzarskiej łączy funkcję kameralnego budynku biurowego z przestrzenią zaprojektowaną do organizacji eventów, konferencji, targów i imprez promocyjnych. Jego twórcom szczególnie zależy na wykorzystywaniu tego miejsca do promocji architektury, designu, nowoczesnej idei i technologii w  budownictwie, ale również szeroko rozumianej sztuki. Przestrzeń przeszklonego patio, może pomieścić nawet 200 uczestników. – dodaje Joanna Zając z firmy architektonicznej Archeton Sp. z o.o.

Piątkowy wieczór 10 czerwca br. to okazja do spotkania z zaproszonymi z całej Polski wieloletnimi partnerami Archetonu, przedstawicielami biur projektowych, którzy w ogromnej mierze przyczynili się do jego sukcesu. To jednocześnie debiut biurowca Archetura w roli sceny teatralno-baletowej. Uroczystą Galę 20-lecia działalności uświetni występ formacji o międzynarodowej renomie „Art_Color_Ballet”, która zaprezentuje zaproszonym gościom m.in. spektakl „DeepTreep”. Gospodarze tego wydarzenia dokładają wszelkich starań, aby budynek zdał egzamin, zarówno podczas Gali, jak i kolejnych imprez. Następną z nich jest „Akademia Archetonu”, która odbędzie się już 18 czerwca br. gromadząc w Archeturze prywatnych inwestorów domów jednorodzinnych z regionu Małopolski zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w dziedzinie budownictwa. Zaplanowano na tą okazję wiele ciekawych wykładów.

Źródło: www.archeton.pl

Omnie Monika Kidyba