Znajdź mieszkanie na targach nieruchomości

Znajdź mieszkanie na targach nieruchomości
Możliwość komentowania Znajdź mieszkanie na targach nieruchomości została wyłączona, 01/03/2012, przez␣, w␣domy, inwestycje, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Oferta przeszło 120 wystawców w jednym miejscu i czasie to nie lada gratka dla wszystkich poszukujących nieruchomości. Już 3 i 4 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się dziewiąta edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

Pierwsza tegoroczna edycja imprezy odbywa się już tradycyjnie pod hasłem „Wiosenne Promocje Targowe”. W ramach targów deweloperzy przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla odwiedzających MTP.

Co nas czeka na targach?

W imprezie weźmie udział ponad 120 wystawców, wśród nich najwięksi poznańscy deweloperzy, jak i tegoroczni debiutanci. Aby wszyscy zainteresowani kupnem nieruchomości mogli dotrzeć do poszukiwanych ofert, organizator przygotował liczne udogodnienia. – Chcemy pomóc odwiedzającym, tak by mogli łatwo i sprawie odnaleźć wystawiających się deweloperów, którzy posiadają inwestycje w konkretnych lokalizacjach. Dlatego przygotowaliśmy specjalną mapę-przewodnik dla wszystkich odwiedzający imprezę – mówi Michał Poręcki, PR Manager firmy Nowy Adres S.A, organizatora targów. – Dodatkowo stworzyliśmy również specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów. Ma to znacznie ułatwić uczestnikom targów selekcję stoisk – dodaje Michał Poręcki.

Prócz ofert z rynku pierwotnego, targowi goście zapoznać się będą mogli również z ofertą agencji nieruchomości. Zaś wszyscy ci, którzy chcą się dowiedzieć jak sfinansować planowany zakup własnego M mogą udać się na stoiska banków i pośredników finansowych. Oczywiście, jak co roku będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach, podczas których wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać specjaliści lokalnego rynku nieruchomości. Każdy ze zwiedzających otrzyma bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2012″.

Co oferują deweloperzy?

Na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl, UWI Inwestycje S.A. zaprezentuje mieszkania w inwestycji Malta Nowa, przy ul. Inflanckiej. Dostępne są tam lokale o powierzchni od 31 mkw. do 130 mkw. (w opcji łączonej), w cenie od 6.200 zł brutto za mkw. – Malta Nowa to przykład pięknej architektury zamkniętej w nowoczesnej bryle budynku. Sam obiekt jak i lokalizacja w sąsiedztwie jeziora Malta, to przykład inwestycji wychodzącej na przeciw oczekiwań klientów – mówi Jacek Cenkiel – Wyjątkowość naszej oferty podkreśla fakt, że wszystkie proponowane inwestycje dostępne są w ofercie łączonej co oznacza, iż możemy „uszyć mieszkanie” na życzenie klienta – dodaje Jacek Cenkiel. Ponadto deweloper pojawi się z ofertą mieszkań w inwestycji Batory II na Piątkowie, w której dostępne są lokale o powierzchni od 24 do 108 mkw (w opcji łączonej). O zainteresowaniu lokalizacją świadczy fakt, że obiekt sprzedany jest już w 40 proc. choć dopiero co „wyrósł z ziemi” i stawiane są ściany parteru. Mieszkanie w tej lokalizacji można nabyć w cenie od 6.000 zł brutto mkw.

Doceniający walory mieszkania pod Poznaniem, powinni zainteresować się ofertą firmy Skaland Sp. z o.o. Deweloper zaprezentuje nieruchomości w Koninku i Robakowie. – Wszystkim zainteresowanym podmiejskimi mieszkaniami proponujemy lokale w inwestycji Świerkowa Polana II, które dostępne są w programie „Rodzina na swoim” – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland sp. z o.o.W ofercie mamy mieszkania 3 oraz 4-pokojowe. Na powierzchni od 63 do 72 mkw. znajduje się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Każdy lokal ma własny ogródek i dwa miejsca parkingowe – dodaje Piotr Swoboda. Mieszkania dostępne są już od 3800 zł za mkw. Ponadto deweloper proponuje szeregowce w inwestycji Nowe Koninko. Segment w tej lokalizacji można nabyć już za 399.900 zł brutto z działką, a w standardzie jest m.in. przyłącze do kominka, drewniany taras, wiata garażową i nowoczesne ogrzewanie z piecem kondensacyjnym.

Zwolennicy domów w szkielecie drewnianym też znajdą coś dla siebie. Firma DOMek Sp. z o.o. przygotowała ofertę ekologicznych i energooszczędnych szeregowców w podpoznańskim Głuchowie. – W I etapie inwestycji oferujemy 10 segmentów z garażami w cenie od 3.170 zł brutto za m.kw. Każdy z domów w standardzie będzie wyposażony w system rekuperacji, co umożliwia znaczne obniżenie kosztów eksploatacji nieruchomości – mówi Sławomir Perliński, dyrektor marketingu DOMek Sp. z o.o.

Dla zainteresowanych zakupem domu na terenie Poznania, firma Qubika Development oferuje osiedle willi miejskich Różane Wzgórze. Inwestycja położona jest na skraju Rezerwatu Morasko. W ramach kameralnego osiedla deweloper dysponuje domami w dwudziestu różnych wariantach projektowych. Dodatkowo firma umożliwia klientom aranżację wnętrz już  na etapie budowy domu. Inwestycja na Morasku stanowi doskonałe połączenie  terenów zielonych oraz  dogodnego położenia względem centrum miasta.

Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House; sponsorami są również Ataner oraz PBG Erigo. Patronat honorowy nad imprezą objęły m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, a także Miasto Poznań.

Omnie Michał

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych