Zmiany w kierownictwie NEINVER Polska

Możliwość komentowania Zmiany w kierownictwie NEINVER Polska została wyłączona, 24/07/2012, przez␣, w␣Uncategorized

Agata Brzezińska objęła stanowisko Country Managera NEINVER i będzie kierowała wszystkimi operacjami firmy w Polsce, piastując jednocześnie stanowisko Dyrektora ds. Najmu.  Agata Brzezińska przejmuje obowiązki Barbary Topolskiej, która awansowała na stanowisko Chief Operations Officer w międzynarodowej strukturze Grupy NEINVER.

Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska

Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska

Agata Brzezińska pracuje w NEINVER Polska od 2005 roku, a z branżą nieruchomości jest związana od 11 lat. Nowa Country Manager kierowała w ostatnich latach procesem komercjalizacji flagowych inwestycji – poznańskiej Galerii Malta i powstającej Galerii Katowickiej, a także funkcjonującego od jesieni ubiegłego roku FUTURA Park Kraków. Agata Brzezińska odpowiadała za planowanie i wdrażanie strategii oraz rozwoju centrów outlet FACTORY na polskim rynku, w tym powstającego właśnie FACTORY Warszawa Annopol.

„Dynamiczny rozwój naszych centrów handlowych w Polsce pokazał w ostatnich latach kompetencję, doświadczenie i skuteczność kadry zarządzającej NEINVER Polska. Obecnie realizujemy dwie ważne inwestycje, które zostaną oddane do użytku już w przyszłym roku – kolejny w stolicy outlet FACTORY oraz Galerię Katowicką, będącą unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym” – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska.

Centra handlowe NEINVER działają w Polsce od 10 lat. W 2002 roku firma uruchomiła pierwsze w Polsce centrum typu outlet – FACTORY Warszawa Ursus. Obecnie w portfolio NEINVER Polska znajdują się 4 centra wyprzedażowe FACTORY działające w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dwa autorskie koncepty sprzedażowe FUTURA Park we Wrocławiu i Krakowie oraz poznańska Galeria Malta, będąca największym w północno-zachodniej Polsce centrum handlowo-rozrywkowym.

Omnie NEINVER

NEINVER jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. NEINVER posiada doświadczenie w najważniejszych sektorach branży nieruchomości, obecnie działa w sześciu krajach: w Hiszpanii, Niemczech , we Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii i Polski i od lat pozostaje liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie. W 2009 roku NEINVER skonsolidował swoje centra outlet w Portugalii, Niemczech i Włoszech, wprowadzając nową markę „The Style Outlets”. NEINVER zarządza „IRUS European Retail Property Fund”, który jest jednym z największych prywatnych paneuropejskich funduszy na rynku nieruchomości. W Polsce NEINVER obecny jest od 2000 roku. Firma wybudowała dotychczas 158 500 mkw. powierzchni handlowej, a w portfolio nowopowstających obiektów w Polsce znajduje się około 250 000 mkw. powierzchni handlowej, biurowej i przestrzeni publicznej. W 2002 NEINVER uruchomił pierwsze w kraju centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus. W 2007 powstała Galerii Malta - największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce - za realizację której firma otrzymała tytuł „Budowa Roku”. W 2008 NEINVER zrealizował autorską koncepcję FUTURA Park, łączącą centrum outlet z tradycyjnym parkiem handlowym we Wrocławiu. Otwierając w 2011 roku FUTURA Park Kraków, NEINVER pioniersko połączył oba koncepty sprzedażowe pod jednym dachem. Krakowski FUTURA Park to pierwszy w Polsce istniejący kompleks handlowy z certyfikatem BREEAM, potwierdzającym najwyższe standardy ekologiczne budynku. Od 2009 roku NEINVER realizuje największy z dotychczasowych projektów – rewitalizację centrum Katowic. Inwestycja obejmuje budowę nowego dworca kolejowego oraz układu komunikacyjnego wokół, budowę Galerii Katowickiej i budynku biurowego, a także podziemnego dworca autobusowego. *** NEINVER Asset Management Polska odpowiada za kompleksowe zarządzanie, w ramach którego realizuje usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów. Firma koncentruje się na podejmowaniu działań zmierzających do regularnego wzrostu wartości nieruchomości. Obecnie NEINVER Asset Management Polska zarządza nieruchomościami o łącznej powierzchni najmu 158 500 mkw. W portfolio firmy znajdują się centra outlet: FACTORY Warszawa, FACTORY Wrocław, FACTORY Poznań, FACTORY Kraków, parki handlowe FUTURA we Wrocławiu i Krakowie, oraz poznańskie centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Malta.