Zgodna z potrzebami mieszkańców – taka jest nowa inwestycja na Ursynowie

Zgodna z potrzebami mieszkańców – taka jest nowa inwestycja na Ursynowie
Możliwość komentowania Zgodna z potrzebami mieszkańców – taka jest nowa inwestycja na Ursynowie została wyłączona, 23/01/2023, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Ursynów #22  to druga już wspólna inwestycja doświadczonych firm deweloperskich – Develii oraz Grupo Lar Polska. Osiedle, którego ukończenie zaplanowane jest na 2024 rok, ma wszystko to, czego dzisiaj potrzebują mieszkańcy: bliskość terenów zielonych i rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną. 

Projekt osiedla jest przygotowany przez renomowaną i wielokrotnie nagradzaną pracownię JEMS Architekci. Będą cechować go eleganckie, proste podziały i proporcje. Cała inwestycja składa się z dwóch połączonych brył: 6-piętrowej i 11-piętrowej wieży. Znajdą się w nich w sumie 174 lokale o szerokiej palecie rozkładów i metraży. 

Jak jednak deweloper poradzi sobie z wystającymi kablami wysokiego napięcia, o których sygnalizują potencjalni mieszkańcy? 

Realne rozwiązania na powstałe wątpliwości

Niepokój zainteresowanych inwestycją, budzą kable wysokiego napięcia umieszczone na terenie działki kupionej przez deweloperów. Jednak inwestorzy mają na to plan i już zaczęli go konsekwentnie realizować. 

Posiadamy wszelkie niezbędne decyzje administracyjne do tego, aby przeprowadzić niezbędne prace. Dlatego 12 stycznia br. rozpoczęliśmy przebudowę krajobrazu osiedla. Zaczęliśmy od rozprowadzenia kabli w gruncie, później nastąpi rozbiórka słupów. Cała trasa kablowa linii 110 kV zostanie umieszczona w chodnikach, trawnikach i pasie drogowym drogi powiatowej – ul. Ciszewskiego. Tym samym uwolnimy nowy teren pod realizację zabudowy mieszkaniowej i podniesiemy poziom estetyki osiedla – mówi Janusz Kraszewski, Prezes Zarządu Grupo Lar Polska.

Szczęśliwi mieszkają na Ursynowie

Według rankingu „Szczęśliwy Dom. Dzielnica różnorodnych potrzeb” stworzonego przez ThinkCo i Ototdom, przeprowadzonego w sierpniu 2022 r., aż 65% mieszkańców Ursynowa czuje się szczęśliwymi w swojej okolicy. Ten sam raport pokazuje, że Ursynów jest doceniany za środowisko naturalne, infrastrukturę drogową i komunikacyjną, a także dostęp do rozrywki i kultury. 

Ursynów jako lokalizacja mieszkaniowa posiada wiele zalet – mieszkańcy mogą korzystać z  licznych sklepów (galeria handlowa KEN Center znajduje się tylko 500 metrów od planowanej inwestycji), restauracji i kawiarni, szkół, przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia, a w pobliskim kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego znajduje się również ogólnodostępna pływalnia. To nie wszystko. Nowi nabywcy Ursynów#22 będą mogli wybierać spośród mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 5-pokojowych, które zostaną wyposażone w przestronne loggie. Ursynów#22  to miejsce atrakcyjne dla inwestorów, którzy szukają sposobów na efektywne lokowanie kapitału, jak i rodziny. Całość dopełnią powierzchnie komercyjne pod sklepy, gastronomię i punkty usługowe, dzięki czemu nabywcy będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb na miejscu. Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – powstaje przy skrzyżowaniu ulic Ciszewskiego i Rosoła na północnym Ursynowie, zaledwie 1,3 km od granicy z Mokotowem. Takie położenie zapewnia doskonały dojazd do pozostałych części Warszawy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

– Ursynów #22 to inwestycja stworzona dla mieszkańców ceniących wygodne pod wieloma względami funkcjonowanie. Oddajemy do sprzedaży lokalizację, która pozwala na wygodne dotarcie do innych dzielnic, zaspokajanie codziennych potrzeb i obowiązków oraz spędzanie wolnego czasu. Widzimy, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się lokalizacje dające mieszkańcom miejsce na złapanie oddechu od zgiełku miasta i dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy. Ursynów jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, a to czynnik, który zainteresowani kupnem mieszkania biorą pod uwagę. Wygodne i funkcjonalne mieszkanie tutaj może stać się ich nowym stylem życia – mówi Janusz Kraszewski, Prezes Zarządu Grupo Lar Polska.

Omnie Katarzyna Maciak