Zbliża się konferencja Forum Dewelopera

Zbliża się konferencja Forum Dewelopera
Możliwość komentowania Zbliża się konferencja Forum Dewelopera została wyłączona, 05/10/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

W sobotę 8 października 2022 roku w Łodzi odbędzie się V edycja konferencji Forum Dewelopera. To wydarzenie skierowane do osób, dla których ważne jest bezpieczne oraz świadome budowanie wizerunku odpowiedzialnego inwestora.

Ostatnie miesiące nie są łatwe dla rynku deweloperskiego. Rosnąca inflacja, coraz droższe materiały budowlane oraz mniejsza zdolność kredytowa klientów spowodowały, że każdą inwestycję należy planować z dużą dozą rozsądku. Ten trudny czas może być jednak dla wielu firm ważną lekcją.

– Pandemia, a w ostatnich miesiącach wojna w Ukrainie znacząco wpłynęły na branżę nieruchomości. Kolejne wahania cen, spadek sprzedaży, recesja, nie mówiąc już o zmianach w ustawach – spowodowały, że musimy uczyć się jak działać skutecznie dziś i jutro. W branży deweloperskiej mają miejsce ciągłe zmiany, z którymi trzeba być cały czas na bieżąco. Dlatego tak ważne są wspólne spotkania, tak jak to podczas tegorocznego Forum Dewelopera – mówi Barbara Ziemba, organizatorka wydarzenia i dodaje: – Nasza konferencja opiera się na niezastąpionej wiedzy praktyków, którzy przez ostatnie 20 lat bardzo dużo widzieli i kalkulowali. Warto w tych trudnych czasach  przygotować się i bronić, myśleć nieszablonowo, słuchać tego, jakie rozwiązania stosują praktycy i co planują na kolejne kilkanaście miesięcy.

Głównym założeniem konferencji, tak jak w przypadku poprzednich edycji – będzie dzielenie się wiedzą, opartą na praktyce, a także pozyskanie nowych kontaktów biznesowych. Na scenie wystąpią: Ewelina Dziąg (Radca prawny), Jarosław Gulewski (doświadczony deweloper), Adrian Hołub (CRE Advisor, Court Expert), Karolina Klimaszewska (Senior Data Analyst w Grupie OLX), Waldemar Rogowski (Wicedyrektor Instytutu Finansów Korporacji i Inwestycji), Agnieszka Oskędra (Dyrektor Sprzedaży projektów mieszkaniowych, Yareal Polska), Łukasz Żabicki (deweloper, Sverum Nieruchomości) oraz gość specjalny – Jacek Walkiewicz (autor programów szkoleniowych). Wydarzenie poprowadzi Marcin Heffner. 

Forum Dewelopera to merytoryka oraz wiedza praktyczna. W trakcie całodniowych prelekcji uczestnicy dowiedzą się: m.in.: jakich błędów architektonicznych unikać, w jaki sposób realizować nowe pomysły ustawodawcy na planowanie przestrzenne, z jakimi zjawiskami mamy do czynienia na rynku kredytów mieszkaniowych, czy budowanie na wynajem to dobra alternatywa dla deweloperów oraz jak w tych trudnych czasach znaleźć skuteczne rozwiązania biznesowe. Dodatkowo konferencja ta jest okazją do nabycia nowych kontaktów biznesowych.

Partnerami Forum Dewelopera są PZU SA, spółka EFORUM, internetowy serwis ogłoszeniowy Otodom, Warsztaty Deweloperskie, agencja marketingowa 3D Estate,  JWW Biuro Rachunkowe, spółka Geodetic, producent mebli WH Plus oraz Grupa Burkietowicz.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła agencja Prime Time PR, Strefa Nieruchomości oraz INVESTOR – Real Estate Expert.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie https://forumdewelopera.pl/

Omnie Katarzyna Maciak