Wznowienie budowy A2 od lipca?

Możliwość komentowania Wznowienie budowy A2 od lipca? została wyłączona, 27/06/2011, przez␣, w␣drogi, infrastruktura, Łódź, łódzkie, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Premier Donald Tusk zadeklarował, że rząd pracuje nad tym, aby roboty na A2 zostały wznowione w lipcu. Ich przerwanie było spowodowane konfliktem pomiędzy chińskim konsorcjum Covec i GDDKiA. Dziś uprawomocniła się decyzja GDDKiA o zerwaniu kontraktu z wykonawcą.

Premier na konferencji prasowej powiedział, że wszelkie procedury, związane z wyznaczeniem nowego wykonawcy, są skracane do minimum. Urzędnicy, zaangażowani w projekt, są też w stałym kontakcie z Urzędem Zamówień Publicznych. Szaf rządu zapewnił, że budowa autostrady zostanie zakończona przed Euro 2012.

Źródło: PAP

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.