Wystrój wnętrz ważny dla klientów zagranicznych

Wystrój wnętrz ważny dla klientów zagranicznych
Możliwość komentowania Wystrój wnętrz ważny dla klientów zagranicznych została wyłączona, 08/09/2011, przez␣, w␣Europa, świat

Właściciele luksusowych nieruchomości w Londynie korzystają z usług projektantów wnętrz, aby przyciągnąć inwestorów zagranicznych. Przedstawiają klientom oferty stworzone z uwzględnieniem narodowości nabywcy.

Przez ostatnie pięć lat sprzedawanie nieruchomości stało się w Wielkiej Brytanii popularne i dochodowe. Sprzedawcy odkryli też nowe, oryginalne sposoby na zainteresowanie klientów. Wcześniej mieszkania wykańczano tak, aby każdy potencjalny nabywca mógł je zaadaptować według własnego gustu. Teraz wystrój jest dostosowywany indywidualnie.

Na przykład Rosjanie preferują mieszkania z wysokimi sufitami, przestronnymi kuchniami/ jadalniami i parkingiem. Z kolei nabywcy ze Środkowego Wschodu lubią, gdy mieszkanie jest przystosowane do życia rodzinnego, a w okolicy znajduje się centrum handlowe Harrods.

 

Źródło: www.propertywire.com

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.