Wyspa w Polsce na sprzedaż

Wyspa w Polsce na sprzedaż
Możliwość komentowania Wyspa w Polsce na sprzedaż została wyłączona, 04/06/2013, przez␣, w␣działki, grunty, nieruchomości

zamek_elk_wyspa_i_mostW powiecie ełckim zostanie wystawiona na sprzedaż 2-hektarowa wyspa położona na rzece Ełk.

Czas na sprzedawanie nieruchomości nie jest najlepszy, bo ludzie nie są zainteresowani kupnem ziemi, ale mamy nadzieję, że znajdą się chętni, bo to wyjątkowa oferta – mówi starosta.

Wyspa na rzece Ełk w pobliżu miejscowości Nowa Wieś Ełcka trafi do sprzedaży podzielona na pięć działek, których powierzchnia będzie wynosić od 0,3 do 0,6 ha. Wyspa jest połączona z lądem dwoma mostami. Starosta dodaje, że w powiecie najdroższe grunty sprzedawane są po 200 zł za mkw, ale podkreślił, że taka cena jest w tym przypadku nieosiągalna. Przetarg zostanie ogłoszony jesienią.

Źródło:

https://www.pb.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.