Wycinka drzew w Ogrodzie Saskim

Wycinka drzew w Ogrodzie Saskim
Możliwość komentowania Wycinka drzew w Ogrodzie Saskim została wyłączona, 06/02/2013, przez␣, w␣ECO, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Wycięcie drzew w Ogrodzie Krasińskich wywołało burzę wśród mieszkańców Muranowa. Teraz mieszkańcy Śródmieścia informują o podobnym procederze w Ogrodzie Saskim.

Jak mówi Iwona Fryczyńska z Zarządu Oczyszczania Miasta: – To są prace pielęgnacyjne i potrwają do końca lutego. W tym czasie wytniemy 43 drzewa: 11 klonów, 10 lip, 6 topól, 6 kasztanowców, 4 jabłonie, 3 lilaki, 1 wiąz, 1 robinia i 1 wierzba.

Do listopada w parku ma się pojawić 31 nowych drzew. Rzeczniczka przypomina, że w Ogrodzie Saskim doszło do wypadków spowodowanych upadkiem drzew i konarów.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by sfu (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.