Własny kawałek nieba na Żoliborzu z rabatem do 100 tys. zł

Własny kawałek nieba na Żoliborzu z rabatem do 100 tys. zł
Możliwość komentowania Własny kawałek nieba na Żoliborzu z rabatem do 100 tys. zł została wyłączona, 01/12/2016, przez␣, w␣apartamenty, budownictwo, mieszkaniowe, nieruchomości

Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, ponad 140 metrowe tarasy na dachu i pocztówkowy widok na centrum Warszawy to niektóre zalety penthousów w Madison Apartments. W jesiennej ofercie można je nabyć w okazyjnej cenie.

Ostatnie, gotowe penthousy, które otwierają się na przyległy las i zapewniają niesamowity widok na panoramę Warszawy deweloper Apricot objął właśnie specjalną, jesienną promocją. Apartamenty o powierzchni od 70 mkw. do 140 mkw. w ekskluzywnej inwestycji Madison Apartments na bliskim Żoliborzu dostępne są w cenie niższej o 700 zł za mkw.

Ten prestiżowy adres definiuje pojęcie luksusu i zapewnia standard odzwierciedlający sukces i aspiracje mieszkańców. Penthousy usytuowane na najwyższych piętrach oferują niezwykłe widoki oraz udogodnienia, które kreują styl życia. Należą do nich m.in. imponujące zielone tarasy na dachu o powierzchni sięgającej do 143 mkw., jak również narożne przeszklenia mieszkań, dochodzące do 6 metrów wysokości, co zdecydowanie wyróżnia je na rynku mieszkaniowym.

Indywidualny charakter nadają apartamentom modernistyczne bryły budynków, eleganckie i ponadczasowe w swojej formie. Minimalistyczny design wyraża także ich kontrastowa kolorystyka, którą przełamują panele w kolorze jasnego drewna. Fasady budynków wykonane zostały z naturalnego piaskowca, czarnych paneli elewacyjnych i metalu. Architektura stanowi tym projekcie niezwykle ciekawy kadr urbanistyczny.

Apartamenty z antresolami posiadają przeszklenia do pełnej wysokości, zaś tarasy i balkony pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości widokowych. Reprezentacyjne części wspólne w budynkach zaaranżowane zostały w najwyższym standardzie i z dbałością o każdy detal. Połączenie światowych trendów w projektowaniu ze spektakularnymi widokami tworzą w Apartmentach Madison niezwykłą życiową przestrzeń.
Na szczególną uwagę zasługują funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, strefowane na część dzienną i nocną, wyjątkowo widoczne w apartamentach dwupoziomowych. Najmłodszych mieszkańców ucieszy plac zabaw oraz wewnętrzny bogato wyposażony Kids Club. Bezpieczeństwo na terenie obiektu gwarantuje system monitoringu, całodobowa ochrona i kontrola dostępu.

Niewielka odległość od głównych arterii miasta zapewnia mieszkańcom Madison Apartments ciszę i wytchnienie, a jednocześnie daje bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej. W kilka minut można dojechać stąd do Centrum Handlowego Arkadia i Domu Mody Klif.

Ogromne zainteresowanie, jakim cieszyła się oferta w pierwszym etapie inwestycji stało się motywacją do rozpoczęcia budowy drugiego etapu projektu, którego zakończenie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

Powodzenie Madison Apartments wynika także w faktu, że inwestowanie w nieruchomość z segmentu premium cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. Lukratywny zysk z wynajmu w Warszawie jest wyższy niż w innych stolicach europejskich. Stopa zwrotu z inwestycji plasuje się na poziomie 8 proc. w skali roku.
Madison Apartments_Apricot

Omnie PRESTIGE PR