Wieżowiec Cosmopolitan w designie gwiazd

Wieżowiec Cosmopolitan w designie gwiazd
Możliwość komentowania Wieżowiec Cosmopolitan w designie gwiazd została wyłączona, 27/05/2013, przez␣, w␣apartamenty, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa

twarda2Apartamentowiec Cosmopolitan Twarda  2/4  w centrum Warszawy będzie gotowy w I kw. 2014 r. Aranżacją  pierwszych mieszkań pokazowych zajęli się: projektantka mody Gosia Baczyńska,  siatkarz polskiej reprezentacji Zbyszek Bartman oraz dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski.
Bazując na takich samych materiałach i wyposażeniu, jakie otrzymują w cenie mieszkania wszyscy klienci, Baczyńska, Bartman i Żakowski stworzyli wraz z projektantkami z pracowni de novo wnętrza, które wyrażają ich osobowość i fascynacje.

Budynek  ma 160 metrów wysokości, 44 piętra, a na nich mieszczą się 252 apartamenty. Budynek zaprojektował Helmut Jahn. Jest on autorem m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, portu lotniczego w Monachium oraz budynku Sony Center w Berlinie.

 

Źródło:

https://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.