Weekendowe utrudnienia na warszawskich drogach

Weekendowe utrudnienia na warszawskich drogach
Możliwość komentowania Weekendowe utrudnienia na warszawskich drogach została wyłączona, 27/06/2014, przez␣, w␣Headline, infrastruktura, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Dzisiaj w godzinach wieczornych drogowcy ponownie zamkną Aleje Jerozolimskie na odcinku Spisaka – węzeł Salomea. Prace zakończą się w poniedziałek o godzinie 4.00. Kierowcy w tym czasie będą mogli korzystać z dwóch wytyczonych objazdów, nowe trasy będą też obowiązywały autobusy linii nr 177, 178 i 717.

W weekend będą również trwały roboty na odcinku od Krasińskiego do Duchnickiej. Drogowcy zmienią organizację ruchu na ulicy Powązkowskiej. Również w okolicy skrzyżowania Światowida z Mehoffera mogą pojawić się trudności komunikacyjne. Przez weekend ulica Światowida będzie zamknięta już od skrzyżowania z Ćmielowską.  Z kolei na moście Łazienkowskim drogowcy wyłączą z ruchu jedną jezdnię.

Sprawdź aktualne ceny mieszkań i domów w Warszawie

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by CTsabre14 (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.