Wakacyjne remonty dróg w Warszawie

Wakacyjne remonty dróg w Warszawie
Możliwość komentowania Wakacyjne remonty dróg w Warszawie została wyłączona, 25/06/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Jak informuje gazeta.pl, w wakacje odbędzie się kilka ważnych remontów na warszawskich drogach. Prace będą trwały m.in. na wiadukcie nad stacją WKD Raków. Początek planowany jest na noc 29 czerwca, wtedy drogowcy zwężą ulicę Łopuszańską. Utrudnienia czekają kierowców korzystających z estakad w al. Jana Pawła. Przejazdy nad rondem Czterdziestolatka będą remontowane, a jezdnia – zwężona o jeden pas.

Poważniejsze zmiany komunikacyjne szykują się również na moście Łazienkowskim. Możliwe, że drogowcy zamkną nawet połowę przeprawy, wszystko będzie uzależnione od natężenia ruchu w Warszawie. Remonty szykują się również na Gocławiu przy ul. Jugosłowiańskiej. Zostanie tam wymieniony chodnik i zbudowana droga rowerowa. Prace będą też trwały na mostku nad Kanałem Żerańskim .

Źródło: gazeta.pl

Photo by Chmee2 (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.