Totalbud wzmacnia swoją obecność na rynku łódzkim

Totalbud wzmacnia swoją obecność na rynku łódzkim
Możliwość komentowania Totalbud wzmacnia swoją obecność na rynku łódzkim została wyłączona, 21/03/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA realizuje drugą w ostatnim czasie inwestycję mieszkaniową w Łodzi. Obiekt zaprojektowała pracownia NOW Biuro Architektoniczne, a jego deweloperem jest Liberty Investments. Budynek mieszkalny stanie w Łodzi przy ulicy Rajmunda Rembielińskiego 33/35 na działce o powierzchni 1977 mkw.

     Budynek na planie litery „U” stanie w ostrych granicach działki. Od strony południowej, stanowiącej pierzeję ul. Rembielińskiego, znajdzie się wjazd do garażu poziomu 0 oraz wejście główne do budynku. Wzdłuż wschodniej granicy działki zaprojektowano wjazd do garażu usytuowanego na poziomie -1.

     W budynku przewidziano mieszkania o różnej typologii – od jednopokojowych typu studio o powierzchni ok. 30 mkw. do ok. 100 mkw. w przypadku mieszkań czteropokojowych. Każde z zaprojektowanych mieszkań będzie miało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Łącznie obiekt zaoferuje 61 mieszkań. Będzie to 18 mieszkań jednopokojowych, 12 dwupokojowych, 28 trzypokojowych i trzy mieszkania czteropokojowe. Na siedem kondygnacji obiektu przypadną dwie garażowe i pięć mieszkalnych.

     Realizację inwestycji komentuje Jan Sawicki, kierownik kontraktu z ramienia Totalbudu: „Budynek cechuje bardzo atrakcyjna lokalizacja w Łodzi tuż przy Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Obiekt jest konstrukcji żelbetowej słupowo-płytowej. Jest to bardzo dobra informacja dla nabywców lokali, ponieważ ten rodzaj konstrukcji jest najbardziej poszukiwany na rynku mieszkaniowym. Umożliwia on bardzo elastyczne zmiany układów funkcjonalnych mieszkań nie później niż do osiągnięcia stanu surowego budynku i jesteśmy otwarci na tego typu wymagania klientów. Obecnie budowa jest na etapie pierwszej kondygnacji nadziemnej”.

Omnie Katarzyna Maciak