Targi Mieszkaniowe Nowy DOM nowe MIESZKANIE 5-6.10.15

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM nowe MIESZKANIE 5-6.10.15
Możliwość komentowania Targi Mieszkaniowe Nowy DOM nowe MIESZKANIE 5-6.10.15 została wyłączona, 04/08/2015, przez␣, w␣apartamenty, domy, Facebook, Gdańsk, Gdynia, Headline, marketing nieruchomości, MdM, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 5-6 września w hali GDYNIA ARENA.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Na Targach: promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… aktualne oferty wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego w organizowanym przez Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Centrum Rynku Wtórnego. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Na pierwszych zwiedzających czekają miłe niespodzianki.

Poza ofertą mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego ważną rolę na Targach odgrywa część merytoryczna. Program wypełniony jest: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami nt. rynku mieszkaniowego. W trakcie wykładów nie brakuje dużej porcji wiedzy z zakresu finansowania inwestycji: zainteresowani poznają kredyty hipoteczne od kuchni, a także fakty i mity na ich temat, dowiadują się także, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane są także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżują własny dom czy mieszkanie, dostosowują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.

Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku oraz magazyn wnętrzarski Wydawnictwa Murator.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach
Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.