Sprzedawaj z sukcesem

Sprzedawaj z sukcesem
Możliwość komentowania Sprzedawaj z sukcesem została wyłączona, 12/09/2012, przez␣, w␣Gdańsk, Gdynia, lokalne, marketing nieruchomości, nieruchomości, pomorskie, porady, regiony, Sopot

Każdy ma swoją receptę na sukces, ale nie każdy ma czas i umiejętności, aby tę wiedzę przekazać .
W szczególności właściciele biur nieruchomości nie mają czasu na szkolenie swoich pracowników. Nowicjusze  wrzucani na tzw. : „głęboką wodę” często borykają się z trudnościami. Z drugiej strony, ci dłużej pracujący znużeni codziennymi obowiązkami, często nie zdają sobie sprawy, że  tracą motywacje i skuteczność w  dążeniu do celu. W takich wypadkach najlepiej jest wziąć głęboki oddech i… udać się na kurs. Udział w warsztatach szkoleniowych daje świeży powiew energii oraz pozytywnie nastawia do działania.

Jeśli chcesz wdrożyć się do pracy w biurze obrotu nieruchomościami, poznać podstawowe zasady pracy w pośrednictwie i sekrety owocnej sprzedaży lub poprawić jakość swojej pracy nie zwlekaj, zapisz się na:

DWUDNIOWE WARSZTATY:

Sprzedawaj z sukcesem. Podstawy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
– kurs I stopnia.

 

Dwie trenerki, prawniczki, wykładowczynie wyższych uczelni,  pośredniczki  z wieloma sukcesami sprzedażowymi na rynku nieruchomości oraz z wrodzonym entuzjazmem chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Termin : 6-7 październik 2012, Miejsce: Gdynia, I Armii Wojska  Polskiego 13, szczegóły na www.sppon.pl/index.php/pl/9-o/835

Omnie Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest najstarszą organizacją zawodową pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce. Od 20 lat działają w niej pośrednicy głównie z województwa pomorskiego. SPPON jest jednym z 22 krajowych Stowarzyszeń regionalnych zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie. Do głównych celów Stowarzyszenia należy wzmacnianie wizerunku pośrednika jako członka odrębnej, profesjonalnej grupy zawodowej, kontrola przestrzegania standardów i zasad etyki zawodowej, wzmacnianie współpracy między członkami Stowarzyszenia, integracja środowiska pośredników, a także stałe podnoszenie ich kwalifikacji.