Sklep pod domem

Sklep pod domem
Możliwość komentowania Sklep pod domem została wyłączona, 26/06/2013, przez␣, w␣deweloperzy, handlowe, infrastruktura, lokalne, nieruchomości, Poznań, usługowe, wielkopolskie

Mieszkańcy cenią sobie poręczność, wygodę i przede wszystkim czas. Zdają sobie z tego sprawę deweloperzy i dbają o to, by w najbliższej okolicy ich inwestycji niczego nie brakowało.

Gdy myślimy o przeprowadzce, sprawdzamy dogodność lokalizacji, dobrą komunikację czy odległość do placówek edukacyjnych. Obok ceny inwestycji, do najważniejszych atutów należy również samo jej położenie. Zastanawiamy się też nad bliskością lokalów handlowo-usługowych. W okolicy miejsca zamieszkania najbardziej pożądane są te potrzebne do załatwienia codziennych rzeczy. – Poszukujący domu czy mieszkania bardzo dużą uwagę zwracają na bliskość infrastruktury zapewniającej im wygodne funkcjonowanie. W pobliżu naszych inwestycji zlokalizowanych w Plewiskach znajdują się punkty użyteczności publicznej – centrum handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, apteki i ośrodki zdrowia – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.
Punkty handlowe i usługowe znajdują się także w budynkach wielorodzinnych. Zlokalizowane na niskim parterze, gdzie nikt nie chce mieszkać, znacznie ułatwiają zaspokajanie codziennych potrzeb. – Mieszkańcy naszej inwestycji w Swarzędzu nie mają na co narzekać. W trosce o ich komfort przygotowaliśmy dużą powierzchnię handlową. Na parterze budynku udostępniono 10 punktów handlowo-usługowych o powierzchni od 66 do 400 mkw., przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Mieszkańcy doceniają bliskość do sklepu spożywczego, rybnego czy apteki – mówi Adrianna Ćwik z firmy Kalbud Deweloper.

Każdy z nas wie, że w okolicy miejsca zamieszkania najbardziej pożądane są też lokale usługowe, które umożliwiają nam załatwienie wielu spraw. A najlepiej, gdy mamy wszystko pod ręką. – Dziś już nie tylko najemcy, jakimi są właściciele kiosków, delikatesów, czy drogerii zainteresowani są lokalizacją wewnątrz kompleksu mieszkalnego blisko centrum. Również prowadzący działalność usługową, jak stomatologia czy salony urody i fryzur – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain.

Osiedlowe lokale usługowo-handlowe wciąż wiążą się z wieloma wymiernymi korzyściami. Klient cieszy się z dostępności, a dla deweloperów to dobry pomysł na zagospodarowanie dość kłopotliwej przestrzeni na parterze. I wszyscy są zadowoleni.

Omnie Deweloper Twoje M