Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Mała Praga

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Mała Praga
Możliwość komentowania Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w inwestycji Mała Praga została wyłączona, 27/05/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, Praga, sprzedaż, Warszawa

Ruszyła przedsprzedaż lokali mieszkalnych prowadzona w ramach II etapu inwestycji Mała Praga w Warszawie. Klienci mogą liczyć na duży wybór mieszkań i atrakcyjne ceny.

W ofercie obok funkcjonalnych, kompaktowych kawalerek są większe, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, których powierzchnia sięga nawet 90 m². Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na III kwartał 2015 roku.

Osiedle Mała Praga jest zlokalizowane w dzielnicy Grochów, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie 6 km od warszawskiej Rotundy. Tworzyć je będzie zespół siedmiu 5-piętrowych budynków z miejscowymi obniżeniami do 4 pięter. Łącznie powstanie tu 750 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. Na osiedlu znajdzie się również plac zabaw i lokale usługowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 6200 zł/mkw.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.