Rozbiórka Ilmetu już za rok

Rozbiórka Ilmetu już za rok
Możliwość komentowania Rozbiórka Ilmetu już za rok została wyłączona, 28/06/2013, przez␣, w␣Headline, komercyjne, miasta, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa

Fundusz UBS ostrożnie podchodzi do planu budowy nowego wieżowca. Myśli o kolejnych zakupach w Polsce.

Pod koniec tego lub na początku przyszłego roku fundusz UBS Real Estate spodziewa się pozwolenia na budowę 188-metrowego biurowca przy rondzie ONZ w Warszawie. Nowy wieżowiec będzie miał 62 tys. mkw. powierzchni najmu — ponad trzy razy więcej niż stojący w tym miejscu Ilmet. Jego rozbiórka może się rozpocząć w trzecim kwartale 2014 r., kiedy już upłyną terminy umów z najemcami. Kiedy ruszy budowa?

To zależy od popytu najemców. Nie zdecydujemy się na rozpoczęcie prac bez podpisanych kilku dużych umów najmu. Zależy nam, by nasz projekt nawiązywał do Ronda 1, które jest teraz najlepszym biurowcem w najdroższej okolicy w Warszawie — mówi Michael Loose, szef UBS w regionie.

Źródło:

https://www.pb.pl/

 

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.