Relacja z XVII Kongresu PFRN na żywo w Internecie

Relacja z XVII Kongresu PFRN na żywo w Internecie
Możliwość komentowania Relacja z XVII Kongresu PFRN na żywo w Internecie została wyłączona, 24/05/2012, przez␣, w␣miasta, nieruchomości, Warszawa

24 i 25 maja w Warszawie odbędzie się już siedemnasty Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, ale po raz pierwszy w historii wydarzenie będzie można śledzić na żywo w Internecie.

Transmisję z wykorzystaniem technologii serwisu Popler.tv zrealizuje firma PROTOSS, producent aplikacji dla biur nieruchomości z rodziny ASARI.

W Internecie będziecie mogli obejrzeć inaugurację Kongresu oraz trzy pierwsze wykłady. Na tym jednak nie koniec. Skorzystamy z obecności zagranicznych gości i w naszym kongresowym studio zapytamy ich o odczucia względem rynku nieruchomości w Polsce. W trakcie wykładów poruszona zostanie także kwestia wykorzystania technologii mobilnych w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. Sprawdzimy co nasi rozmówcy sądzą o wykorzystaniu nowych technologii w swoim zawodzie.

Relację będzie mogli Państwo śledzić na stronie https://asari.tv

Omnie Marcin Tymek - ASARI.pl

Tworzymy aplikacje dla biur nieruchomości, które potrzebują nowoczesnych i bezpiecznych narzędzi. Odbiorcami naszych rozwiązań są także stowarzyszenia, które korzystają z naszej platformy MLS rozwijając regionalną i ponadregionalną współpracę. ASARI.pl obok wysokiej funkcjonalności oferuje także możliwość wielojęzycznej współpracy w ramach jednej aplikacji, co w połączeniu z intuicyjną obsługą sprawia, że nasze rozwiązania sprawdzają się w każdych warunkach.