Realizacja Cuprum Square już w kwietniu

Realizacja Cuprum Square już w kwietniu
Możliwość komentowania Realizacja Cuprum Square już w kwietniu została wyłączona, 09/04/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, usługowe, Wrocław

Już w tym miesiącu ma ruszyć realizacja projektu Cuprum Square we Wrocławiu. W ramach projektu mają powstać dwa niezależne gmachy biurowo-usługowe.

Realizacja inwestycji będzie przebiegać w dwóch etapach. Pierwszy z nich to prace przygotowawcze, w tym rozbiórka starego budynku Cuprum. Termin rozpoczęcia drugiego etapu, czyli budowy obiektu, będzie uzależniony od daty uzyskania odpowiednich pozwoleń budowlanych.

Gamchy dostarczą na wrocławski rynek ponad 30 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Zaprojektowano również parking podziemny. Projekt realizowany będzie w ramach funduszu KGHM IV FIZAN, zarządzanego przez KGHM TFI. Budynki mają zostać oddane do użytku pod koniec 2017 roku lub na początku 2018.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.