Przestrzeń, nadmorska lokalizacja i wysoka jakość wykończenia – nowy apartamentowiec Sea Salt na gdańskiej Zaspie

Przestrzeń, nadmorska lokalizacja i wysoka jakość wykończenia – nowy apartamentowiec Sea Salt na gdańskiej Zaspie
Możliwość komentowania Przestrzeń, nadmorska lokalizacja i wysoka jakość wykończenia – nowy apartamentowiec Sea Salt na gdańskiej Zaspie została wyłączona, 07/11/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

ROBYG wprowadził do sprzedaży nową inwestycję Sea Salt. Przestrzeń za oknami, wysoki standard wykończenia, urok bliskiego, bałtyckiego wybrzeża oraz doskonały dojazd do centrum – to proponuje deweloper chcącym zamieszkać w znakomitej lokalizacji na gdańskiej Zaspie. Apartamentowiec Sea Salt, który znajduje się przy Al. Jana Pawła II, gwarantuje bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej i rozwiniętej sieci drogowej – mieszkańcy z łatwością dotrą do wszystkich zakątków Trójmiasta. Kameralny budynek ze specjalnie zaprojektowaną zielenią wokół i udogodnieniami, dzięki którym mieszkańcy mogą zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w ciągu kwadransa od wyjścia z domu, to równowaga pomiędzy pracą a odpoczynkiem.

Na terenie inwestycji znajdzie się 114 mieszkań – od jednopokojowych o metrażu od 27,01 m2 aż po przestronne, 4-pokojowe apartamenty o powierzchni do 110,56 m2. Przynależą do nich przeszklone oraz przestronne balkony, loggie, tarasy, a na parterach – zaaranżowane ogródki. To przestrzenie dopracowane w każdym szczególe. Stanowią propozycję przemyślanego miejsca do zamieszkania i bezpiecznego ulokowania kapitału w ponadczasowej lokalizacji.

Wysoki standard z nadmorską elegancją  

Sea Salt to inwestycja, którą wyróżnia nie tylko położenie nieopodal wybrzeża Bałtyku, ale i wysoki standard wykończenia, odzwierciedlony w przemyślanej aranżacji przestrzeni. Apartamentowiec został wykonany z dbałością o każdy detal, stanowiąc połączenie stylowego wyglądu i wysokojakościowych materiałów. Eleganckie lobby wejściowe oraz części wspólne, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń i duże okna potęgują poczucie przestrzeni, w której nie brakuje również bogatej roślinności.

Warto zwrócić uwagę na nowoczesną architekturę inwestycji, utrzymaną w eleganckim, minimalistycznym stylu. W apartamentowcu z przestronnym lobby wejściowym zostały wykorzystane materiały najwyższej jakości. Ciekawy design wykracza jednak poza jego stylowe wnętrze – na kameralnym placu usytuowanym przed wejściem do budynku wkomponowana zostanie rzeźba stworzona przez lokalnych artystów. Otoczenie dopełni bogato nasadzona roślinność. Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmą również place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku. 

Projektując Sea Salt myśleliśmy o osobach, które chcą mieszkać w atrakcyjnej, miejskiej lokalizacji, a w wolnym czasie korzystać z bliskości plaży i morza oraz z terenów rekreacyjnych i zielonych. Wszystko po to, aby zapewnić jego mieszkańcom tak potrzebną w obecnych czasach równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu. 

 Inwestycja Sea Salt to drugi po Mila Baltica projekt ROBYG na gdańskiej Zaspie.

Inwestycja na miarę marzeń

Sea Salt to zielony apartamentowiec także dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym. W częściach wspólnych zainstalowano ekologiczne oświetlenie LED, w mieszkaniach – energooszczędne, panoramiczne, trzyszybowe okna, a dodatkowo na dachu – panele fotowoltaiczne, które umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Dodatkowo przy budynku znajdą się ogólnodostępne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. 

Komfortowe apartamenty wyposażone są w system ROBYG SMART HOUSE GOLD by Keemple – nowoczesną technologię, która umożliwia zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. 

Wszystkie powyższe rozwiązania sprawiają, że jest to miejsce doskonałe zarówno dla osób, które szukają mieszkania pod inwestycję, jak i poszukujących lokum dla siebie, a wszystko to zaledwie 8 minut od plaży. Układ idealny. 

W zasięgu tysiąca kroków

Sea Salt to przestrzeń do życia powstająca w otoczeniu istniejącej już, zorganizowanej tkanki miejskiej. Inwestycja wpisuje się w założenia 15-minutowego miasta, co oznacza, że w zaledwie kwadrans jej mieszkańcy będą mogli zrealizować swoje najważniejsze potrzeby – wyjście na zakupy czy do restauracji, skorzystanie z różnego rodzaju usług czy możliwości dojazdu do pracy, dzięki bliskości oliwskiego centrum biznesowego. Tak ulokowany apartamentowiec będzie idealną odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają mieszkania w mieście, świetnie skomunikowanego i wyróżniającego się minimalistyczną, nowoczesną architekturą. Jeśli dodać do tego najwyższy poziom inteligentnego zarządzania mieszkaniem, sąsiedztwo plaży i parków oraz ciekawy design samego budynku, otrzymujemy inwestycję sprzyjającą realizacji celów inwestycyjnych oraz mieszkaniowych. A wszystko to w zasięgu tysiąca kroków! 

Omnie Katarzyna Maciak