Poznańska Śródka – nowy akcent w ofercie mieszkaniowej

Poznańska Śródka – nowy akcent w ofercie mieszkaniowej
Możliwość komentowania Poznańska Śródka – nowy akcent w ofercie mieszkaniowej została wyłączona, 19/02/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dzielnica Nowe Miasto, szczególnie w okolicy Śródki, znów jest mocno doceniana przez Poznaniaków. Można tutaj zamieszkać i korzystać z bliskości Warty, czy Jeziora Maltańskiego. Tym bardziej, że powstają nowe osiedla mieszkaniowe. 

Poznańska Śródka, wraz z okolicznymi terenami łączy w sobie kilka ważnych akcentów, które sprawiają, że można to miejsce polubić. Lokalizacja jest atrakcyjna i powstają tutaj kolejne inwestycje deweloperskie, oferujące nowe mieszkania. Do tego trendu dołącza Grupa Partner, realizując projekt Śródka OdNowa 2. Budowane osiedle znajduje się blisko rzek: Warta i Cybina, co umożliwia dostęp do lubianej trasy rowerowej Wartostrada. Jednośladem można szybko dotrzeć nad Jezioro Maltańskie. Ten atut dostrzegają szczególnie osoby kochające sport i sąsiedztwo przyrody. Ponadto należy podkreślić, że 800 m od inwestycji znajduje się Ostrów Tumski, mocno związany z początkiem państwa Polskiego, jak i miasta Poznania. Wystarczy spacer, by trafić w okolicę mostu Jordana i Bramy Poznania, a następnie na Stary Rynek. – Czujemy dużą satysfakcję, ponieważ trudno znaleźć bardziej „poznańskie” miejsce na inwestycję. Tym bardziej, że Nowe Miasto, o którym mówimy, to najstarsza część Poznania – podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. 

Z ulicy Bernata (kilkaset metrów od Ronda Śródka) możemy łatwo dostać się w każdą stronę miasta: zarówno do centrum, jak i na obrzeża dzięki komunikacji miejskiej. Rzecz jasna lokalizacja budowanego osiedla to nie jedyny element, który biorą pod uwagę klienci. Ważna jest propozycja dewelopera w kontekście funkcjonalności, metrażu mieszkania, jak i jego ceny. Na osiedlu Śródka OdNowa 2, w czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o powierzchni 28 – 80 m kw., w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe od 252 tys. zł brutto). – Badania rynkowe dotyczące preferencji klientów pokazują, że kompaktowe mieszkania do około 50 m kw. to popularny wybór. Bierzemy pod uwagę ten trend i to kolejny powód, dla którego warto wybrać Śródkę OdNowa 2 – podsumowuje Michał Wawrzyniak. Co warte podkreślenia, budowa osiedla przy Bernata w Poznaniu już trwa. Grupa Partner przystępuje też do realizacji II etapu Nadolnik Compact Apartments (kompleks smart apartamentów).

Omnie redakcja