Poznań i nowe centra handlowe

Poznań i nowe centra handlowe
Możliwość komentowania Poznań i nowe centra handlowe została wyłączona, 20/12/2012, przez␣, w␣inwestycje, komercyjne, miasta, nieruchomości, Poznań, regiony, wielkopolskie

W Poznaniu i na terenach z nim sąsiadujących znajduje się obecnie prawie 520 tys. mkw. powierzchni handlowych. To daje miastu piąte miejsce w skali kraju.

Do końca przyszłego roku w stolicy Wielkopolski pojawi się kolejne 70 tys. mkw. w ramach dwóch projektów: Galerii MM i Poznań City Center. Planuje się również budowę m.in. centrum handlowego Łacina.

Przeciętny czynsz wynosi w Poznaniu 40-60 euro za metr w przypadku lokalu o powierzchni 100 mkw. Najwyższe stawki obowiązują w okolicach Starego Miasta.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Shalom Alechem (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.