Pożar na budowie Q22

Pożar na budowie Q22
Możliwość komentowania Pożar na budowie Q22 została wyłączona, 29/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne

W piątek (26.02) na budowie biurowca Q22 doszło zaprószenia ognia i niegroźnego pożaru. Z uwagi na duże zadymienie, podjęto decyzję o wyprowadzeniu kilkuset pracowników poza teren obiektu.

„Podczas robót dekarskich związanych z izolacją stropu nad garażem, jeden z pracowników  zaprószył ogień. Doszło do pożaru styropianu składowanego na jednym z pięter wieżowca. Duże zadymienie doprowadziło to konieczności wyprowadzenia pracowników z budowy. Kilka osób musiało skorzystać z konsultacji lekarskiej. Sytuację udało się szybko opanować. Uszkodzonych jest kilka paneli elewacyjnych, zostaną one wymienione.” – mówi Artur Rakoczy, dyrektor budowy Q22. Gates of Olympus (2023) is a slot from Pragmatic Play influenced by Greek myths and legends. The Gates of Olympus slot is optimised to work on all mobile devices.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło i fot. echo.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.