Otwarcie Poznań City Center

Otwarcie Poznań City Center
Możliwość komentowania Otwarcie Poznań City Center została wyłączona, 28/10/2013, przez␣, w␣handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne

24 października miało miejsce uroczyste otwarcie centrum handlowego Poznań City Center. W nowym obiekcie znajduje się 265 lokali usługowo-handlowych. Całość ma 61 tys. mkw. Główni najemcy to m.in. Sports Direct, North Fish i Royal Collection.

Jak komentuje Sándor Demján, prezes TriGranit Development Corporation: – Doskonała lokalizacja oraz dostępność Poznań City Center, jak i również bogata oferta handlowa to nowa jakość na mapie Poznania, która zapewne docenią mieszkańcy i odwiedzający miasto goście. Poznańska inwestycja wyraźnie ukazuje doświadczenie firmy TriGranit w rozwoju istniejących stacji kolejowych i przebudowie ich w nowe, ekscytujące, tętniące życiem centra miejskie, jak WestEnd City Center w Budapeszcie.

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by MOs810 (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.