To ostatni dzwonek na Rodzinę na Swoim

To ostatni dzwonek na Rodzinę na Swoim
Możliwość komentowania To ostatni dzwonek na Rodzinę na Swoim została wyłączona, 24/09/2012, przez␣, w␣Małe M, mazowieckie, mieszkania, mieszkaniowe, Warszawa

Program Rodzina na Swoim jest finansowym wsparciem dla osób dokonujących zakupu pierwszego mieszkania. Niestety, na skorzystanie z tej oferty jest czas tylko do końca roku.

Coraz bardziej kurczy się również oferta mieszkań dostępnych w ramach programu.

Takie mieszkania znajdują się jeszcze w ofercie Green House Development, w inwestycji Apartamenty Wiślane, na warszawskiej Białołęce przy ulicy Odkrytej 58.

Programem Rodzina na Swoim objęte są wszystkie mieszkania dwupokojowe metrażach od ok. 38 mkw. Każdy z nich ma własny balkon lub loggię.

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki zlokalizowane na Białołęce. Znajdują się w nich mieszkania od blisko 30 mkw. do 120 mkw., oraz garaże podziemne. Osiedle będzie całodobowo chronione i monitorowane. Zakończenie prac budowlanych w inwestycji nastąpi pod koniec tego roku.

 

Omnie Green House Development

Green House Development to warszawska firma deweloperska, która z powodzeniem działa od wielu lat na stołecznym rynku. Obecnie realizuje dwie inwestycje na Białołęce „Apartamenty Wiślane” przy ulicy Odkrytej 58 i inwestycję Premium Point przy ulicy Hanki Ordonówny ( róg Topolowej). W najbliższym czasie planuje kolejne realizacje w Warszawie, m.in. w Wilanowie, a także w innych miastach Polski, w Krakowie i Poznaniu. Głównym celem, jaki stawia sobie Green House Development, jest oferowanie Klientom komfortowych mieszkań w korzystnej cenie. Dlatego podczas realizacji inwestycji firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych i najlepszych materiałów. Spółka współpracuje ze kreatywnym zespołem architektów, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność inwestycji. Nad realizacją projektów czuwa zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w budownictwie.