Osiedle Jaśminowe – nowy projekt deweloperski w Poznaniu

Osiedle Jaśminowe – nowy projekt deweloperski w Poznaniu
Możliwość komentowania Osiedle Jaśminowe – nowy projekt deweloperski w Poznaniu została wyłączona, 03/06/2013, przez␣, w␣deweloperzy, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań

Na terenie poznańskich Naramowic spółka Echo Investment rozpoczyna realizację Osiedla Jaśminowego. Wykonawcą inwestycji jest Pil-Building Sp. z o.o. Wartość umowy zawartej pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą wynosi 19,29 mln zł netto.

Osiedle Jaśminowe to zespół 14 kameralnych budynków wielorodzinnych wraz z wewnętrzną komunikacją, placami zabaw i miejscami odpoczynku. Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury i wspólna przestrzeń rekreacyjna podkreślają przyjazny charakter osiedla.Szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych wielkościach pozwala na realizację indywidualnych i oryginalnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Osiedle przystosowane zostanie do osób niepełnosprawnych.

Źródło:

https://www.gazetaprawna.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.