Z Okęcia lata mniej podróżnych

Z Okęcia lata mniej podróżnych
Możliwość komentowania Z Okęcia lata mniej podróżnych została wyłączona, 07/09/2012, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Przez 32 miesiące lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie notowało niemalże nieprzerwany wzrost liczby podróżnych. W sierpniu jednak obsłużono tylko 917 tys. osób – to o ponad 6 proc. mniej niż rok wcześniej.

Władze Lotniska Chopina spodziewały się takich spadków. Przyczyniło się do nich przeniesienie tanich linii Wizz Air na lotnisko w Modlinie, a także koniec działalności OLT Express. Jak mówi dyrektro Lotniska Chopina Michał Marzec: – (…) biorąc pod uwagę wielkość ruchu obsługiwanego wcześniej przez obydwu przewoźników w naszym porcie, sierpniowy spadek jest i tak dużo mniejszy niż można było się spodziewać.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Panek (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.