Nowy najemca biurowca Alfa

Nowy najemca biurowca Alfa
Możliwość komentowania Nowy najemca biurowca Alfa została wyłączona, 12/10/2015, przez␣, w␣biurowe, Headline, komercyjne, Ochota, Warszawa, wynajem

Budynek Alfa,  przy al. Jerozolimskich 136 w Warszawie należącego do portfolio Grupy Capital Park ma nowego najemcę. Jest nim Firma Cattleya Corporation Sp. z o.o, która wynajęła ponad 250 mkw. powierzchni biurowej.

Cattleya Corporation Sp. z o.o. to ceniona na rynku firma oferująca usługi z zakresu call center. Alfa jest budynkiem biurowym, oddanym do użytku w 2002 r. Na 21 kondygnacjach znajduje się 14 741 mkw. powierzchni użytkowej. W budynku znajduje się również powierzchnia handlowo-usługowa ze sklepami i wypożyczalnią aut. Budynek posiada parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych, hol recepcyjny oraz całodobową ochronę. Budynek Alfa jest również połączony wewnętrznym pasażem z nowoczesnym budynkiem Eurocentum Office Complex.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.