Nowi najemcy w Galerii Turzyn

Nowi najemcy w Galerii Turzyn
Możliwość komentowania Nowi najemcy w Galerii Turzyn została wyłączona, 06/05/2013, przez␣, w␣handlowe, komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości, Szczecin

Sklepy odzieżowe Sinsay, House i Mohito podpisały umowy najmu z Galerią Handlową Turzyn. Wkrótce otwarcia.

 Marki Sinsay, House i Mohito należą do firmy LPP S.A, lidera wśród polskich firm odzieżowych, który od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej.  W Galerii Turzyn do tej pory działały dwa sklepy należące do LPP – Reserved i Cropp. 

Sklep Mohito zajmie powierzchnię 264 m2, Sinsay- 226 m2 a House – 355 m2.

„Kolejne znane polskie marki dołączyły do listy najemców Galerii Handlowej Turzyn.  Każda z nich skierowana jest do innej grupy klientów, ale wszystkie oferują niezwykle szeroki i przystępny cenowo asortyment, ubrania dobrej jakości o modnym, nowoczesnym wzornictwie. Naszym celem jest zapewnienie Klientom jak najbardziej różnorodnej oferty sklepów zarówno z modą damską jak i męską. Podpisane umowy z nowymi partnerami to kolejny krok w tym kierunku mówi Dorota Buczyńska, Dyrektor Galerii Turzyn.

Galeria Turzyn

Galeria Turzyn została otwarta w listopadzie 2001 r. Na powierzchni całkowitej 63 000 m2 i powierzchni handlowej wynoszącej 30 000 m2, znajduje się 80 lokali oraz stoiska handlowe. Sklepy i punkty usługowe oferują szeroką gamę produktów oraz znane i renomowane marki. Na dwóch poziomach przestronnej galerii znaleźć można m.in. sklepy z modą damską, męską i dziecięcą, sklep sportowy, perfumerie czy sklep z wyposażeniem wnętrz, sprzętem komputerowym oraz sprzętem RTV i AGD. Restauracje i kawiarnie mieszczące się w Galerii zapraszają wszystkich do spędzenia kilku chwil odpoczynku między zakupami. Na zmotoryzowanych Klientów czeka zadaszony, dwupoziomowy parking.

DTZ, zarządzająca Galerią Turzyn, to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 21 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy  z ponad 2500 najemcami.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej  Galerii Turzyn: www.galeria-turzyn.pl

Omnie DTZ Poland

DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.