Nowe mieszkania na Pradze Południe

Nowe mieszkania na Pradze Południe
Możliwość komentowania Nowe mieszkania na Pradze Południe została wyłączona, 25/08/2011, przez␣, w␣lokalne, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Warszawa

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż mieszkań w swojej nowej inwestycji na warszawskiej Pradze Południe – „Osiedlu Gocławska”. Projekt składa się z trzech budynków o wysokości od 5 do 7 pięter, które łącznie pomieszczą 323 mieszkania. Lokale będą dostępne w rozkładzie od 1 do 4 pokoi i pow. 26,78 – 129,13 m kw., a do większości z nich przynależne będą balkony, tarasy lub prywatne ogródki. W podziemiach budynków znajdą się hale garażowe, przechowalnie rowerów oraz komórki lokatorskie. Ceny zaczynają się od 5900 zł brutto za m kw. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na III kwartał 2013 roku.

Źródło: Home Broker Daily

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.