Nowe mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku!

Nowe mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku!
Możliwość komentowania Nowe mieszkania na Osiedlu Kociewskim gotowe do użytku! została wyłączona, 04/01/2023, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dekpol Deweloper poszerzył swoją ofertę o kolejne, gotowe mieszkania. Spółka zakończyła właśnie realizację budynku B1 w ramach II etapu Osiedla Kociewskiego w Rokitkach obok Tczewa. Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie i aktualnie trwa proces przekazywania mieszkań ich nowym właścicielom.

Osiedle Kociewskie to kameralny kompleks, którego etap II składa się z trzech trzypiętrowych budynków. W ramach ukończonego właśnie budynku B1 powstały łącznie 43 lokale o powierzchniach mierzących od 34 do 49 m2. Do mieszkań położonych na parterze przynależą duże, prywatne ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach znajdują się przestronne balkony. W budynkach powstały dodatkowe udogodnienia, takie jak wózkarnie czy windy. Na terenie osiedla utworzono także naziemne miejsca parkingowe.

Zakończenie budowy pozostałych dwóch budynków zaprojektowanych w ramach etapu II planowane jest na kwiecień 2023 roku. 

Osiedle Kociewskie położone jest w miejscowości Rokitki, zaledwie 2 km od Tczewa. W pobliżu znajdują się piękne tereny zielone położone m.in. nad Kanałem Młyńskim w towarzystwie lasów, licznych stawów, jezior i łąk. Poza otaczającymi inwestycję pięknymi terenami zielonymi w sąsiedztwie znajduje się duży plac zabaw, atrakcyjny kompleks Rokitki Park, a także szkoła podstawowa i przedszkole. 

Osiedle jest także dobrze skomunikowane. Tuż przy inwestycji mieści się przystanek autobusowy, zapewniający sprawny dojazd do Trójmiasta. Co ważne, droga do Gdańska zajmuje jedynie 30 minut.

Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępnych jest 27 lokali, część z nich jest już gotowa do odbioru. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/osiedle-kociewskie/.

Omnie Katarzyna Maciak