Nowe funkcjonalności w aplikacji BauApp do efektywnego zarządzania inwestycją budowlaną

Nowe funkcjonalności w aplikacji BauApp do efektywnego zarządzania inwestycją budowlaną
Możliwość komentowania Nowe funkcjonalności w aplikacji BauApp do efektywnego zarządzania inwestycją budowlaną została wyłączona, 10/08/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Bieżący rok obfituje w wyzwania dla wielu gałęzi gospodarki, w tym rynku nieruchomości. Galopująca inflacja, wzrost cen materiałów budowlanych, ograniczona dostępność kredytów hipotecznych, czy wreszcie transformacja energetyczna sprawiają, że polscy deweloperzy muszą zmienić strategie działania, by poprawić swoją efektywność i zwiększyć przewagę konkurencyjną. Na przeciw tym potrzebom wychodzi firma BauApp, która wsłuchując się w zapotrzebowanie rynku na bieżąco rozwija swoją aplikację o nowe, jeszcze bardziej użyteczne funkcjonalności.

Aplikacja BauApp to nieskomplikowane i intuicyjne narzędzie do digitalizacji procesów na budowie. Wpiera przedsiębiorstwa z sektora budowlanego na różnych etapach realizacji inwestycji, od projektowania przez wykonawstwo, aż do fazy gwarancyjnej. Innowacyjne, a jednocześnie niezwykle proste w obsłudze oprogramowanie, pozwala optymalizować procesy na budowie, skracając ich czas i pozwalając na oszczędności. BauApp oferuje m.in. moduły do zarządzania: obiegiem dokumentacji technicznej, kartami materiałowymi, monitorowaniem czasu wykonania zadań, procesem usterkowym, odbiorami prac budowlanych czy odbiorami lokatorskimi.

BauApp stale się rozwija i wprowadza nowe funkcjonalności i usprawnienia do swojej aplikacji. Wszystko po to, by jak najlepiej wspierać polskie firmy z sektora nieruchomości na drodze do cyfrowej transformacji.

Firma bardzo ceni sobie bliską współpracę z deweloperami, dlatego aby zaprezentować im najnowsze funkcjonalności, w najbliższy czwartek, 11 sierpnia o godz. 14.00 organizuje bezpłatne webinarium dla przedstawicieli firm deweloperskich.

Spotkanie poprowadzi Paweł Smolarek, Dyrektor Techniczny w firmie BauApp.

BauApp wie, jak pomóc firmom, by mogły pracować sprawniej i efektywniej, a organizowane webinarium ma posłużyć im do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami, w tym nowej roli inspektora nadzoru, ale także do sprawdzenia przez nie, jakie rozwiązania są już wykorzystywane przez innych uczestników rynku nieruchomości i dokonania audytu swoich organizacji.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Wystarczy kliknąć w poniższy link i dokonać rejestracji.

Omnie Katarzyna Maciak