Myśliborz z nową komendą powiatową

Myśliborz z nową komendą powiatową
Możliwość komentowania Myśliborz z nową komendą powiatową została wyłączona, 25/09/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, zachodniopomorskie

Wczoraj oficjalnie otwarto nowy budynek Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu. Intensywne prace budowlane trwały siedem miesięcy.

Za realizację obiektu odpowiedzialna jest Skanska. Obiekt główny jest dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem o łącznej powierzchni użytkowej ponad 2000 m². Został przystosowany dla 85 funkcjonariuszy.

W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe, szatnia dla pracowników, pomieszczenie konserwatora, pomieszczenie dla osób sprzątających, węzeł ciepłowniczy, zaplecze sanitarne oraz sala ćwiczeń z szatnią i zapleczem sanitarnym. Na parterze znajduje się sala odpraw, pokoje dzielnicowych, dyżurka wraz zapleczem, policyjna izba zatrzymań, pokoje przesłuchań, a na piętrze – zespół i gabinety komendantów, pokoje biurowe wydziału kryminalnego, zaplecze sanitarne, archiwum i kancelaria tajna. Ponadto na terenie działki znajdują się garaże z myjnią i pomieszczeniami gospodarczymi oraz kojce dla psów.

Źródło: skanska.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.