Mocny początek roku w ROBYG – Premierowe inwestycje i nowe etapy w topowych lokalizacjach

Mocny początek roku w ROBYG – Premierowe inwestycje i nowe etapy w topowych lokalizacjach
Możliwość komentowania Mocny początek roku w ROBYG – Premierowe inwestycje i nowe etapy w topowych lokalizacjach została wyłączona, 13/01/2022, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Dwie nowe inwestycje w Gdańsku – w Pieckach-Migowo i na Ujeścisku oraz kolejne etapy najbardziej popularnych trójmiejskich osiedli to propozycje na nowy rok od ROBYG. Z początkiem roku do oferty czołowego dewelopera weszły cieszące się ogromnym zainteresowaniem klientów ostatnie etapy inwestycji Park Południe, Więcej oraz Zielony Widok. Ponadto ROBYG przygotował ofertę 2 nowych inwestycji. Na Ujeścisku powstanie osiedle Wiśniowa Aleja, a w Pieckach-Migowo, klienci będą mogli zakupić apartamenty w inwestycji VISTA. 

– Z początkiem stycznia do oferty ROBYG w Gdańsku trafiło ponad 500 nowych mieszkań. ROBYG rozszerzył ofertę o dwie nowe inwestycje na Morenie i Ujeścisku oraz nowe etapy popularnych inwestycji. W sumie w ofercie mamy obecnie około 1000 Nieruchomości. Potwierdza to pozycję ROBYG jako lidera rynku gdańskiego – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Nie tylko wielkość oferty stanowi o udziale w lokalnym rynku. W 2021 deweloper ROBYG sprzedał w sumie ponad 4000 mieszkań w czym znaczny udział miała sprzedaż na rynku trójmiejskim. 

NOWOŚCI OD ROBYG

VISTA — widok na aktywne życie

Nowa inwestycja VISTA od ROBYG, to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych oraz rodzin. Zlokalizowany na gdańskiej Morenie malowniczo położony budynek, to doskonałe połączenie kameralnej zabudowy i podwyższonego standardu z rozwiązaniami wspierającymi well-being i aktywność mieszkańców. 

W ramach noworocznych premier do oferty trafił położony na Morenie przy ulicy Myśliwskiej, kameralny apartamentowiec z 87 mieszkaniami. Znajdą się w nim 1-,2-,3-,4, a nawet 5-pokojowe apartamenty o metrażach od 27 m2 do 109 m2. Nazwa budynku, czyli VISTA nawiązuje do jednej z największych zalet tej inwestycji, czyli imponującego widoku na zalesione, morenowe wzgórza i panoramę miasta. Ten atut w połączeniu z podwyższonym standardem budynku i świetną lokalizacją gwarantują przyszłym mieszkańcom zadowolenie – mówi Anna Wojciechowska Apartamenty będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością około 270 cm oraz dużymi, panoramicznymi oknami a także systemem SMART HOUSE GOLD by Keemple. Znajdujące się na samym szczycie apartamenty posiadać będą przestronne tarasy o powierzchni nawet do 56 m2, a mieszkania na parterze zagospodarowane ogródki o powierzchni do 46 m2. W budynku znajdować się będzie prywatna siłownia tylko dla mieszkańców i kids play a na terenie plac zabaw oraz zielone ogrody deszczowe – dodaje.   

Wiśniowa Aleja – osiedle kwitnącej wiśni 

Osiedle Wiśniowa Aleja to kolejna styczniowa premiera od ROBYG w Gdańsku. Inwestycję tworzy 6 niewysokich, 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku, przy ulicy Czereśniowej. W sumie na inwestycji powstanie około 200 mieszkań. To kameralne osiedle willi miejskich łączących w sobie dobry standard w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. 

Inwestycja wyróżnia się niską architekturą przygotowaną z myślą o prywatności i komforcie mieszkańców oraz niecodziennie zaprojektowanymi terenami bogato obsadzonymi zielenią, w tym drzewkami owocowymi biegnącymi wzdłuż głównej alei osiedla, od których inwestycja wzięła swoją nazwę – mówi Anna Wojciechowska Jest to oferta dedykowana rodzinom z dziećmi oraz singlom, dla których ważna jest sprawna komunikacja z centrum miasta, aby wszystkie niezbędne punkty usługowe i sklepy znajdowały się w promieniu krótkiego spaceru. W pobliżu osiedla znajduje się m.in. nowo wybudowane Centrum Edukacyjne Jabłoniowa oraz nowa linia tramwajowa, W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni w przedziale od 27 m2 do 85 m2, w lokalach 1,2,3- lub 4-pokojowych, w tym mieszkania parterowe z rodzinnymi ogródkami do 70 m2. W pierwszym etapie do sprzedaży trafi w sumie 128 mieszkań w 4 budynkach – dodaje.

Wiśniowa Aleja to to przestronne i słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości 280 cm  z panoramicznymi oknami, dużymi balkonami lub przestrzennymi ogródkami. Dla mieszkańców przewidziane zostały liczne tereny rekreacyjne wypełnione różnorodną zielenią oraz strefami relaksu oraz plac zabaw. 

TOPOWE LOKALIZACJE – NOWE ETAPY W SPRZEDAŻY

Park Południe – parkowa oaza

Zlokalizowana na Chełmie, otoczona zielenią inwestycja Parku Południe to nowoczesne osiedle dla rodzin, które wyróżniać się będzie wyjątkowym parkiem sensorycznym. W ostatnim etapie do sprzedaży wprowadzone zostały 52 mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 61 m2 w cenie od 229 900 zł. To już ostatnia szansa dla osób, chcących zakupić mieszkanie w tej inwestycji, tym bardziej że na mieszkania nie trzeba długo czekać – termin zakończenia prac przewidziany jest już na koniec 2022 roku. Ostatni etap inwestycji Park Południe charakteryzuje oprócz znanej już niskiej nowoczesnej zabudowy, bezpośredni widok na bioróżnorodne tereny rekreacyjne z budkami dla ptaków i owadów oraz wyjątkowy park sensoryczny oddziałujący na zmysły. Dla obniżenia kosztów utrzymania w częściach wspólnych budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne energooszczędne oświetlenie LED, natomiast właściciele samochodów elektrycznych będą mogli zasilić swoje pojazdy z zewnętrznych ładowarek elektrycznych. 

Więcej — czy można chcieć więcej?

Nowoczesne osiedle dla młodych, bogata infrastruktura, w tym strefa barbecue i ekologiczne rozwiązania, a wszystko to w przystępnej cenie – tak w kilku słowach można scharakteryzować to malowniczo położone osiedle na gdańskich Łostowicach. To świetny wybór dla osób, które szukają mieszkania w dobrym standardzie i cenie. Więcej zapewnia wszystko to, czego potrzebują single i młode rodziny, które nie chcą iść na kompromis przy wyborze swojego pierwszego wymarzonego M. Ostatni budynek składał się będzie z 68 mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 67 m2 do obioru na początku 2023 roku. Ceny zaczynają się od 229 900 zł. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się mieszkania o wysokości do około 350 cm na ostatnich piętrach ze skosami i mansardowym dachem oraz partery z przestronnymi ogródkami. 

Zielony Widok – doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura

Zielony Widok na Jasieniu to już sprawdzona marka od ROBYG. W styczniu do sprzedaży trafiło kolejne 204 mieszkań w 6 nowych budynkach, w których znajdą się lokale o powierzchni od 28 do 87 m2. Termin zakończenia prac w budynkach wprowadzanych do sprzedaży planowany jest do końca IV kwartału 2023 roku – będą to jedne z ostatnich budynków, które ROBYG zrealizuje przy ulicy Jabłoniowej, gdzie dotychczas wybudował już ponad 3100 mieszkań. Na osiedlu powstały już liczne udogodnienia dla rodzin, place zabaw, miejsca do rekreacji m.in. stoły do gier towarzyskich. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Centrum Edukacyjne Jabłoniowa – przedszkole i szkoła. Zielony widok to przykład inwestycji powstającej w myśl idei 15-minutowych miast. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pętla tramwajowa i przystanek autobusowy a w promieniu 5-minutowego spaceru zlokalizowane są sklepy i lokale usługowe oraz żłobki i place zabaw. Osoby ceniące aktywny tryb życia korzystać mogą z okolicznych siłowni zewnętrznych i terenów rekreacyjnych z wielofunkcyjnym boiskiem. 

Omnie Katarzyna Maciak