Lepsze warunki współpracy przyciągają nowych franczyzobiorców sieci PÓŁNOC Nieruchomości

Możliwość komentowania Lepsze warunki współpracy przyciągają nowych franczyzobiorców sieci PÓŁNOC Nieruchomości została wyłączona, 26/10/2011, przez␣, w␣Białystok, dolnośląskie, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, kujawsko-pomorskie, lubelskie, Lublin, lubuskie, Łódź, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, miasta, nieruchomości, Olsztyn, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, Poznań, regiony, śląskie, Sopot, świętokrzyskie, Szczecin, Toruń, Tychy, warminsko-mazurskie, Warszawa, wielkopolskie, Wrocław, zachodniopomorskie

Po bardzo udanym III kwartale 2011 roku, w którym sieć franczyzowa PÓŁNOC Nieruchomości powiększyła się o cztery nowe placówki, osiągnięcie celu w postaci 45 biur działających pod szyldem PÓŁNOC Nieruchomości na koniec 2011 roku wydaje się być w zasięgu ręki.

W realizacji tego założenia z pewnością pomogą nowe, lepsze warunki, które sieć przygotowała dla swoich nowych partnerów. – Najważniejsze zmiany dotyczą systemu opłat licencyjnych oraz zakresu wsparcia udzielanego franczyzobiorcy przez właściciela sieci, którym jest spółka giełdowa PÓŁNOC Nieruchomości S.A. – mówi Krzysztof Pelowski, dyrektor ds. rozwoju sieci PÓŁNOC Nieruchomości. – Dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb rynku, a zmiany są efektem wielu trudnych, ale jednocześnie owocnych rozmów z naszymi obecnymi i potencjalnymi partnerami. Mogę zdradzić, że nowy system opłat licencyjnych jest korzystniejszy dla franczyzobiorcy, a wsparcie, które będzie otrzymywał od sieci bardziej kompleksowe i ukierunkowane na osiągnięcie założonego przez partnera celu biznesowego – dodaje Krzysztof Pelowski.

Pierwszą placówką, która rozpoczęła działalność na nowych zasadach, jest otwarty w październiku oddział w Kazimierzy Wielkiej. Po Kielcach i Końskich jest to trzecie biuro PÓŁNOC Nieruchomości w województwie świętokrzyskim. Klienci nowej placówki mogą skorzystać z kompleksowej obsługi w kupnie, sprzedaży oraz najmie każdego typu nieruchomości. Ponadto, oferta biura obejmuje pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz usługę wyceny nieruchomości przez licencjonowanego rzeczoznawcę majątkowego.

Zasięg działania nowego oddziału, oprócz Kazimierzy Wielkiej i okolic obejmuje również Busko Zdrój, co znacznie poszerza krąg potencjalnych klientów biura i pozwala na gromadzenie bardziej różnorodnych ofert.  – Cieszymy się, że nasza nowa placówka powstała właśnie w Kazimierzy Wielkiej. Jest to miasto o dużym potencjale, które od granic Krakowa dzieli jedynie 40 km. Miejscowość może okazać się ciekawą alternatywą dla osób pracujących w północno-wschodnich dzielnicach Krakowa i szukających niedrogich nieruchomości. Ceny działek budowlanych i domów są tu bowiem dużo niższe niż w bezpośrednich okolicach Krakowa – wyjaśnia Krzysztof Pelowski.

Biuro w Kazimierzy Wielkiej jest już 36 franczyzową placówką sieci, a do otwarcia przygotowywanych jest siedem kolejnych oddziałów. Przyszłych franczyzobiorców zachęciły nowe zasady współpracy z właścicielem sieci, ale również możliwość skorzystania z promocji, polegającej na znacznym obniżeniu opłaty wstępnej. Opłata za przystąpienie do sieci po obniżce wynosi zaledwie 2 400 zł, a zainteresowani mają czas na skorzystanie z promocji do końca roku 2011. Cała kwota inwestycji to minimum 20 000 zł, natomiast zwrot zainwestowanych środków następuje zwykle w okresie od 6 do 12 miesięcy od rozpoczęcia działalności.

Wojciech Porębski
Dział marketingu i P.R. PÓŁNOC Nieruchomości S.A.
[email protected]

Omnie Andrzej Jakliński

Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu Od 20 lat związany ze sprzedażą usług i pracą z ludźmi. Podczas swojej pracy zawodowej przeszedł wszystkie szczeble kariery od sprzedawcy do managera. W przeszłości związany z takimi firmami jak Mix Electronics, ING Usługi Finansowe, TU Warta S.A. W PÓŁNOC Nieruchomości do jego obowiązków należy zarządzanie działem rozwoju sieci i marketingu, administracja i rozwój sieci franczyzowej, promocja i reprezentacja marki. Buduje sieć biur nieruchomości w oparciu o partnerskie relacje i wysokie standardy działania. Zawodowo specjalizuje się w negocjacjach handlowych oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Jako kierunek rozwoju branży nieruchomości wskazuje na konsolidacje rynku. Prywatnie jest wielkim entuzjastą nowych technologii i praktycznych ich zastosowań. Wolny czas spędza z rodziną i uprawiając gry zespołowe.