Komunikacja miejska najlepsza w Warszawie

Komunikacja miejska najlepsza w Warszawie
Możliwość komentowania Komunikacja miejska najlepsza w Warszawie została wyłączona, 07/03/2013, przez␣, w␣infrastruktura, miasta, regiony, Warszawa

Firma ARC Rynek i Opinia przeprowadziła ankietę wśród 2 tys. pasażerów z pięciu największych miast w celu wysondowania opinii na temat miejskiej komunikacji. Najbardziej krytykowane były środki transportu we Wrocławiu i Poznaniu. W stolicy Dolnego Śląska mieszkańcy narzekali na brak punktualności i małą częstotliwość kursowania pojazdów. Podobne zdanie mieli poznaniacy.

Najlepiej w tym rankingu wypadły Kraków, Warszawa i Trójmiasto. W Trójmieście główne zastrzeżenia kierowano do Szybkiej Kolei Miejskiej. Najlepsze recenzje zebrała stolica Polski: mieszkańcy chwalili głównie metro i tramwaje – oba za częstotliwość kursowania i punktualność.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Masti (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.