Centrum handlowe Kowale

Możliwość komentowania Centrum handlowe Kowale została wyłączona, 01/06/2011, przez␣, w␣Gdańsk, Gdynia, inwestycje, komercyjne, lokalne, miasta, pomorskie, regiony, Sopot

Axi Immo zajmie się wynajmem powierzchni handlowej w centrum handlowym Kowale w Trójmieście. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosić będzie ok 4 700 m kw. Centrum powstanie w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40 000 mieszkańców, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części  Trójmiasta. Otwarcie galerii ma nastąpić w grudniu 2012 roku.

Centrum handlowe Kowale to inwestycja typu Convenience Shopping Center gwarantująca mieszkańcom okolic dokonywanie szybkich, najbardziej pilnych zakupów. Centrum Kowale powstanie wśród dużych osiedli mieszkaniowych Trójmiasta, w których obecnie brakuje alternatywy dokonywania sprawnych zakupów w jednym miejscu. Kowale to obecnie najdynamiczniej rozrastająca się dzielnica Trójmiasta, która w miarę zasiedlania się większej ilości mieszkańców potrzebować będzie dobrej infrastruktury handlowo-usługowej.

Powstające właśnie centrum Kowale będzie doskonale skomunikowane z pozostałą częściami aglomeracji zarówno od strony osiedlowych uliczek jak i obwodnicy trójmiejskiej S6. W najbliższym sąsiedztwie galerii handlowej znajduje się market Biedronka. Usytuowanie centrum Kowale będzie głównym punktem na mapie handlowo-usługowej dzielnicy.

–  To dla nas bardzo ważny projekt. Przewidujemy, że centra typu convenience, które są nowym produktem na rynku w Polsce, będą stanowić jedną z głównych tendencji rozwoju rynku powierzchni handlowych – komentuje Renata Osiecka, partner zarządzający Axi Immo.

Centrum Kowale będzie dwupiętrowym, nowoczesnym centrum handlowym, oferującym 30 lokali usługowych. Do dyspozycji Klientów zostanie oddanych do użytku 160 miejsc parkingowych gwarantując komfortowe dokonywanie zakupów.

Omnie Justyna Kostrzewska

Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.